Evaldas Čepulis

Sukurti forumo atsakymai

Rodomi 3 atsakymai - nuo 1 iki 3 (viso: 3)

Evaldas Čepulis

LŠTA 2020-07-08 15:07

Šiaulių energija:

Šildymo sistemos praplovimus atlieka naudojant siurblį užslėgdami iki 3-4 bar (1 – 1,5 bar aukščiau darbinio slėgio). Kai pradeda bėgti švarus vanduo, laikoma, kad sistema praplauta. Chemijos, rūgšties ar oro nenaudoja. Jeigu ir toliau kyla problemų, plauna stovus, radiatorius, keičia ventilius ir t.t.
Renovuotiems pastatams pageidautų taikyti kitokius reikalavimus, nes dėl sumažėjusių diametrų, papildomai įrengtos armatūros kyla užkišimo rizika plaunant ir t.t.

Panevėžio energija:

Šildymo sistemos praplovimus atlieka panaudojant orinį kompresorių. Kai pradeda bėgti švarus vanduo, laikoma, kad praplauta. Chemijos, rūgšties nenaudoja. Jeigu ir toliau kyla problemų, plauna stovus, radiatorius, keičia ventilius ir t.t. Chemijos nenaudoja, nes kaštai ženkliai didesni apie 700 eurų tik chemijai – 45 būtų namui.

Alytaus šilumos tinklai:

Šildymo sistemos praplovimus atlieka panaudojant orinį kompresorių. Kai pradeda bėgti švarus vanduo, laikoma, kad praplauta. Chemijos, rūgšties nenaudoja. Plovimus atlieka pradedant nuo magistralės, tada pereina prie stovų, jeigu kyla problemų eina link radiatorių, keičia ventilius ir t.t.

Šalčininkų šilumos tinklai:

Pasidalino šiuo pranešimu:

https://lsta.lt/wp-content/uploads/2020/07/Plošteliniosšilumokaičioplovimas.Rev2_.pdf

Planuoja ateityje įsigyti šią įrangą:

https://www.absoliuta.lt/produktu-katalogas/silumokaiciu-ir-sildymo-sistemu-plovimas/sildymo-sistemu-plovimo-aparatai/ropuls-edm-sildymo-sistemu-plovimo-aparatas/

https://www.absoliuta.lt/produktu-katalogas/silumokaiciu-ir-sildymo-sistemu-plovimas/sildymo-sistemu-plovimo-aparatai/vamzdynu-sistemu-plovimo-kompresorius-rems-multi-push-sl-set/

https://www.absoliuta.lt/produktu-katalogas/silumokaiciu-ir-sildymo-sistemu-plovimas/sildymo-sistemu-plovimo-priemones/gd70-koncentruotas-sarminis-valiklis-1-ltr/

Evaldas Čepulis

LŠTA 2020-03-05 11:28

Reiktų detalesnės apžiūros vietoje, bet..

Geriausias/paprasčiausias/patikrintas būdas -mineralinės vatos dembliai (dar geriau kevalai-tik kaina padidės 20proc. palyginus su dembliais) + ZN./AL-ZN. Skarda.

Ps.

Prieš termoizoliavimo darbus būtinai reikia įvertinti vamzdynų vidaus ir išorės antikorozijos lygį.

Jei reikia susitikimo vietoje-visad galime atvykti konsultacijai.

Pagarbiai/Best regards

Juozas Urbonas

Lietuvos Techninės Izoliacijos Įmonių Asociacija

Prezidentas/President

Mob.tel.: +37069928523

juozas.urbonas@ltiia.lt

http://www.ltiia.lt

Ringuvos 65A, Kaunas

Rodomi 3 atsakymai - nuo 1 iki 3 (viso: 3)