AB „Šiaulių energija“ perspėja apie skaitiklių tikrintojais apsimetančius sukčius

2018-11-20

Pastarosiomis dienomis AB „Šiaulių energija" Abonentų aptarnavimo tarnybos Karšto vandens skaitiklių aptarnavimo grupės darbuotojai sulaukė keleto vartotojų skambučių su pranešimais apie sukčius. Šie, apsimetę bendrovės darbuotojais, nutaikę progą, juos apvogė.

Primename, kad karšto vandens skaitiklius tikrinančių AB „Šiaulių energija" darbuotojų reikėtų paprašyti parodyti darbo pažymėjimus. Jei kyla įtarimų, kad atvykęs asmuo yra apsimetėlis, gyventojai gali patikslinti, ar šis žmogus dirba AB „Šiaulių energija", paskambinę bendrovės Abonentų aptarnavimo tarnybos Karšto vandens skaitiklių aptarnavimo grupės specialistams tel. 591 276 arba mob. +370 698 39 426.

AB „Šiaulių energija" darbuotojai už skaitiklio patikrinimą apsilankymo metu niekuomet neprašo atsiskaityti – šie darbai įskaičiuoti į karšto vandens skaitiklio aptarnavimo mokestį. Bendrovės darbuotojai taip pat neprašo gyventojų papildomai pateikti asmens dokumentų ar mokėjimo sąskaitų. Rekomenduojame nepažįstamo asmens kambaryje nepalikti vieno.

Informuojame, kad AB „Šiaulių energija" pareiga – patikrinti vartotojų butuose įrengtus karšto vandens skaitiklius, todėl prašome mūsų darbuotojams suteikti galimybę tai padaryti. Tačiau išlikite budrūs!

Šią informaciją AB „Šiaulių energija“ perspėja apie skaitiklių tikrintojais apsimetančius sukčius taip pat rasite AB "Šiaulių energija" interneto svetainėje www.senergija.lt, tiesioginė nuoroda https://www.senergija.lt/Naujienos/AB-Siauliu-energija-perspeja-apie-skaitikliu-tikrintojais-apsimetancius-sukcius

 

 

Kitos naujienos