Lietuvos CŠT sektoriaus pasiekimai pristatyti Islandijoje

2019-10-28

Lietuvos šilumos tiekimo sektoriaus pasiekimai buvo pristatyti spalio 23-25 dienomis Reikjavike (Islandija) vykusioje Tvaraus centralizuoto energijos tiekimo konferencijoje. LŠTA prezidentas V. Lukoševičius perskaitė pranešimą Greita didelio masto atsinaujinančių išteklių plėtra Lietuvos centralizuoto šilumos tiekimo sektoriuje. Buvo pateikti ne tik biomasę naudojančių įrenginių rodikliai, bet ir analizuotos jų diegimą skatinusios priemonės, valstybinio reguliavimo ir paramos instrumentai, kuro bei šilumos pirkimo aukcionų sistema ir kitos susijusios aplinkybės. Pranešimo skaidres galima rasti ČIA

Renginio metu taip pat vyko 6-oji Pasaulinė miestų energetikos klimato apdovanojimų ceremonija (Global District Energy Climate Awards). Į apdovanojimus galėjo pretenduoti CŠT sistemos, įgyvendinti projektai, iliustruojantys bendrą centralizuotos šilumos ir vėsumos tiekimo svarbą, taikant tvarius energijos ir aplinkos apsaugos sprendimus, inovacijas.

Sveikiname AB „Kauno energija”, kurios pateiktas projektas „Kauno šilumos ūkio atnaujinimas” gavo apdovanojimą kategorijoje „Modenizavimas”!

Plačiau apie kitus apdovanojimus skaitytkite ČIA

Kitos naujienos