ATVIROS PRAMONĖS SAVAITGALIS SPALIO 6-7 D.

2023-10-02

AB „Panevėžio energija” 2023 m rugsėjo 28 d. pranešimas.

Panevėžio plėtros agentūra „Panevėžys NOW“ pirmą kartą organizuoja ATVIROS PRAMONĖS SAVAITGALĮ, kurio metu savo gamybos užkulisius atskleis 11 šiuolaikiškų pramonės įmonių Panevėžyje.

Spalio 6–7 dienomis panevėžiečiai ir miesto svečiai kviečiami dalyvauti nemokamose ekskursijose, kuriose Lietuvoje ir pasaulyje pripažintos įmonės gyvai papasakos savo istoriją, pristatys kuriamus produktus ir jiems reikalingus pažangius sprendimus.

Į ATVIROS PRAMONĖS SAVAITGALIO ekskursijas kviečia ir 60-ies metų jubiliejų paminėjusi šilumos ir elektros energiją gaminanti, centralizuoto šildymo ir karšto vandens tiekimo paslaugas teikianti AB „Panevėžio energija“. 

Svečių lauks geriamąjį vandenį Panevėžio miestui ir aplinkiniams rajonams tiekianti UAB „Aukštaitijos vandenys“,  ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje pripažinta Panevėžio įmonė – buitinę ir komercinę šildymo įrangą gaminanti UAB „ADAX, vienas seniausių Norvegijos tekstilės prekių ženklų „Devold“, plačiausią šaltyje džiovintų produktų asortimentą pasaulyje siūlanti „Geld Baltic“, „Kalnapilio-Tauro“ alaus darykla, Baltijos šalyse pirmaujanti polimerinių pakuočių su fleksografine spauda maisto produktams pakuoti gamintoja UAB „IOCO Packaging“, taip pat metalo apdirbimo paslaugų įmonė „Jutrix“, kurios specializacija – aukštos kokybės štampuotų, lenktų, gilaus tempimo detalių gamyba. Į ekskursijas kvies ir 60 tonų produkcijos per dieną gaminantis šeimos verslas, vienas didžiausių grunto, glaisto, dažų ir tinko gamintojas IGIS, unikalias elektrotechnines sistemas laivams ir pramonei gaminanti HARJU ELEKTER ir viena iš Europos puspriekabių ir priekabų gamybos lyderių „Schmitz Cargobull Baltic“.

Naujienas sekite Panevėžio plėtros agentūros „Panevėžys NOW“ socialinių tinklų paskyroje arba www.panevezysnow.lt/atvirospramonessavaitgalis2023.