Arcišauskas Audrius

Sukurti forumo atsakymai

Rodomi 3 atsakymai - nuo 1 iki 3 (viso: 8)

Arcišauskas Audrius

UAB Tauragės šilumos tinklai 2021-12-06 12:22

Sveiki,

Manau, kad čia pačios bendrovės pozicija.

pasiūlymas:

kaip, kad reikia pasirinkti būdą pardavimo taip ir galima, dėl susidarančių kiekių pirkimo būdą ir sprendimą.

Pavyzdžiui,:

per metus susikaupia ….. tonų, tiek nurašoma, nusprendus pardavinėti aukcionu (komisija nustatoto pirmine kaina), bei pridėtu įsigyto turto deklaracija kurioje nurodomas koks metalas arba tik nurodo koks metalas ir skelbia aukcioną.

viso 5 tonos, pradinė kaina ,,1350 EUR / tona“ ir nustato termina aukciono datai.

RODYTI KOMENTARUS (1)

Gediminasadomaitis

UAB Gren Joniškis 2022-01-19 10:34

Labas, atliekų pardavinėti negalima. Pirmiausiai sugedusį šilumokaitį turite apskaityti GPAIS sistemoje, kaip spalvoto metalo laužą. Po to sudaryti sutartį su keliomis atliekų tvarkymo įmonėmis ir tada priduoti tai, kuri pasiūlo geriasią kainą. Iš patirties žinau, kad reikia džiaugtis gavus kaip už juodą metalą.

Arcišauskas Audrius

UAB Tauragės šilumos tinklai 2021-01-08 9:43

Sveiki,

mes turėjome problema išsilydė ir užklijavo vamzdžius, bet dėl žilvičio-karklo, pagal sutartį gali vežti bet 5/1 reikia maišyti kad ne užneštu katilą ir neklijuotu.

rašėm pranešimą ,,nulis emocijų“.

,, Šiai dienai, pirkome SM2 ir SM3, bet faktas atvažiuoja 100 proc., žilvitis karklas, ir kad apsukti tekėjo neturime pagrindo, o katilų biokuro pakuras užneša per savaites, ko pasėkoje prastovos gaunasi valymo metu ir t.t., išlaidų skystam kurui niekas nedengia, radome kelias ataskaitas kitų mokslininkų, jog turi maišyti, bet kad kreiptis į baltpool ir tai pagrįsti reikia kokio tyrimo mokslininkų (kompetendingų), nes be išvadų kreiptis į biokurą biržą manau ne užteks ir jokių veiksmų ne siims.

Mūsų nuomone tai turėtu būti kaip pjuvenų kiekis reglamentuojamas taip ir žilvičio karklo reglamentavimas tik tarkim iš 10 mašinų, dvi gali būti žilvičio karklo arba iš 100 proc., 20 proc., tokio kuro arba atskirai perkama kuro rūšis“

patys atskiroje krūvoje laikome ir kontroliuojame kuro santykį.

You must be logged in to view attached files.

Arcišauskas Audrius

UAB Tauragės šilumos tinklai 2020-10-16 14:11

Ačiū.

Rodomi 3 atsakymai - nuo 1 iki 3 (viso: 8)