Tarptautinis Euroheat&Power šilumininkų kongresas 2021 metais vyks Vilniuje

2019-11-29

Euroheat&Power paskelbė, kad 40-asis Europos šilumininkų kongresas 2021 metų gegužės 3-5 dienomis vyks Vilniuje!

Į šį kas dvejus metus vykstantį renginį susirenka daugiau kaip 400 atstovų iš įvairių Europos ir kitų pasaulio šalių, aptariamos pastarojo laikmečio problemos, aktualios išvystytą centralizuotą šilumos ir vėsumos tiekimą turinčioms šalims. Kongrese dalyvauja ne tik centralizuoto šilumos tiekimo bendrovių vadovai ar specialistai, bet ir Europos Komisijos, bei daugelio šalių valstybinių bei savivaldybių įstaigų aukšto lygio pareigūnai, mokslininkai, investuotojai, įrangos gamintojai. Renginio metu vyksta tarptautinė paroda, specialistų seminarai, susitikimai, diskusijos, gamybos įmonių pristatymai, techninės išvykos į objektus, įvairus visuomeniniai renginiai.

LŠTA kartu su Vilniaus miesto turizmo ir verslo plėtros agentūra „Go Vilnius“ teikė bendrą paraišką, siekdami, kad šis renginys būtų pirmą kartą suorganizuotas Lietuvos sostinėje. Š.m. lapkričio pabaigoje įkusioje finalinėje atrankoje didžiają balsų dauguma Vilnius nugalėjo Liublianos miestą.

LŠTA yra Euroheat&Power narė nuo 2001 metų. Ši tarptautinė organizacija atstovauja savo narių interesus Europos Komisijos ir Parlamento veikloje, rengia įvairius patirties apsikeitimo renginius, platina technines rekomendacijas įvairiems šilumos tiekimo aspektams ir kt. Lietuvos šilumos tiekėjai aktyviai dalyvauja Euroheat&Power veikloje ir stengiasi pritaikyti gerąją praktiką savo įmonėse.

Kitos naujienos