SURE sertifikavimo sistemos mokymai

Data

12 lapkričio, 2021

Organizatorius

Lietuvos biomasės energetikos asociacija – Litbioma

Vieta

Nuotoliniu būdu

Lietuvos biomasės energetikos asociacija – Litbioma 2021 m. lapkričio 12 d. (penktadienį), 13.00 val., organizuoja SURE sertifikavimo sistemos mokymus.

Kaip žinoma, Antroji Europos sąjungos atsinaujinančių išteklių direktyva – RED II, numato pasikeitimus ir naujus reikalavimus kuriuos turi atitikti tam tikri sektoriaus dalyviai. Vienas svarbiausių pasikeitimų mūsų sektoriui, tai įpareigojimas biokuro katilinėms kurių galia viršija 20 MW naudoti tvarų kurą ir tai oficialiai įrodyti. Matydami, kad įmonėms vis dar kyla labai daug klausimų kaip viskas turėtų veikti praktikoje, organizuojame mokymus, kur supažindinsime detaliau su naujais reikalavimais bei pristatysime SURE sertifikavimo sistemą, kuri rinkos dalyviams siūlo praktinį sprendimą, kaip atitikti direktyvos reikalavimus.

Mokymai aktualūs ne tik patiems katilinių operatoriams, bet ir įmonėms esančioms šių katilinių tiekimo grandinėje (biokuro gamintojams ir pardavėjams), kadangi būtent jų tiekiamas biokuras turės būti tvarus.

Mokymai vyks nuotoliniu būdu (Teams platformoje), š.m. lapkričio 12 d. 13 val., lietuvių kalba (trukmė 2 val.).

Mokymų programa:

  • RED II Reikalavimai.
  • Kas yra SURE?
  • Supažindinimas su SURE dokumentais.
  • Sertifikavimo procesas (eiga, pagrindiniai reikalavimai įmonėms).
  • SURE sertifikavimo platforma (kaip prie jos prisijungti).
  • Klausimų – atsakymų sesija.

Mokymuose kalbės ir SURE sistemoje jau registruotas auditorius Tomas Paulaitis, kuris turi ilgametę patirtį sertifikavimo srityje ir gali paprastai ir praktiškai paaiškinti sistemos reikalavimus. Taip pat prie mokymų prisijungs SURE sistemos vystytojas Thomas Siegmund, kuris mielai atsakys į iškilusius klausimus.

Registruotis į mokymus galite paspaudę ant šios nuorodos https://forms.gle/fgoesdkvfzc3sDRj7

Prisijungimo prie mokymų nuorodą gausite renginio išvakarėse.
Dalyvių skaičius neribojamas