Europos Biomasės Asociacijos (AEBIOM) konferencija „European Bioenergy Conference“

Data

12 gegužės, 2014

Organizatorius

Europos Biomasės Asociacija (AEBIOM)

Vieta

Briuselis, Belgija, Belgija

140512_VS_briusel.jpgKasmet ši konferencija pritraukia vis daugiau bioenergetikos ekspertų, mokslininkų, verslo bei politikos atstovų ir nepraėjus nei penkeriems metams tapo vienu svarbiausių įvykių bioenergetikos ekspertams visoje Europoje.

Renginyje savo patirtimi dalinosi ir idėjas pristatė pranešėjai iš Europos Komisijos Žemės ūkio ir kaimo plėtros, Energetikos ir Aplinkos direktoratų, tokių kompanijų, kaip Bioten Group, Ekman, KWB, Palazzetti, Port of Rotterdam, Total Belgium, Torrcoal, River Basin Energy, SEKAB ir kitų atstovai. Renginyje dalyvavo skirtingų šalių biomasės energetikos asociacijų, Europos granulių tarybos (EPC), Europos ūkininkų sąjungos (COPA-COGECA), Pasaulio gamtos fondo (WWF) ir dar daug kitų organizacijų atstovų.

Konferencijos metu apžvelgtos naujausios bioenergetikos technologijos, iššūkiai bei galimi sprendimai, skirtingų šalių galimybės, ES pozicijos, ypatingas dėmesys skirtas šilumos sektoriui ir jo plėtrai. „2020 metais biomasės energetika ne tik sudarys 50% atsinaujinančių išteklių panaudojimo tikslų, bet ir vaidins svarbų vaidmenį toliau vystant Europos ekonomiką ir kuriant darbo vietas" – pažymėjo Jean-Marc Jossart, generalinis AEBIOM sekretorius. Paraleliai renginio metu su konferencijos dalyviais bei pranešėjais vyko susitikimai, kurie suteikė galimybę ne tik pasidalinti patirtimi, pagilinti žinias bet ir užmegzti naudingus ryšius. Trečią konferencijos dieną renginio dalyviai lankėsi medžio granulių gamykloje ir biokogeneracijos jėgainėje.

Konferencijos PROGRAMA Konferencijos PROGRAMA (540.39 KB)

Darbinio pasitarimo pranešimai:

 Gegužės 12 d. konferencijos pranešimai:

Gegužės 13 d. pranešimai
PARALLEL 1

PARALLEL 2

 
PARALLEL 3