Tradicinės ir atsinaujinančios energijos forumas „ENERGIJOS RINKA LIETUVOJE energijos pasiūlos ir plėtros regione galimybių kontekste“.

Data

21 gegužės, 2014

Organizatorius

Estijos prekybos rūmai Lietuvoje ir Tarptautinė advokatų kontora VARUL

Vieta

Viešbutis NOVOTEL, Gedimino pr. 16, Vilnius , Lietuva

Gegužės 21 d. pirmuoju darbo vizitu į Lietuvą atvyks Estijos premjeras p. Taavi Rõivas, kuris kartu su Lietuvos Respublikos Ministru pirmininku p. A.Butkevičiumi maloniai sutiko pasveikinti energetikos forumo dalyvius.

Nepaisant daugybės pokyčių tiek elektros, tiek ir dujų prekybos regione, situacija toli gražu nėra nusistovėjusi. Lietuva ir kaimyninės šalys ieško būdų, kad būtų užtikrintas saugumas tiekiant energiją regione, o taip pat ir subalansuoti savo interesus regione.

Forumo metu bus sutelktas dėmesys į praktinius šilumos sektoriaus aspektus ir projektus tiek Lietuvoje, tiek ir kaimyninėse valstybėse: Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje ir Švedijoje. Diskusijų metu bus sprendžiami klausimai, susiję su regionų bendradarbiavimu ir galimybėmis patenkinti dabartinius prekybos ir energetinio saugumo iššūkius.

Konferencijos programa yra suskirstyta į 4 sesijas:
• Atsinaujinanti energija ir šildymas;
• Prekybos perspektyvas elektros energijos ir dujų rinkose;
• Energijos perspektyvos regione;
• Žaliosios elektros energijos vartojimo tendencijos.

Forumas skirtas sprendimus priimantiems viešojo ir privataus sektoriaus
asmenims, kurie nori gauti išsamią apžvalgą apie dabartinę energetikos
rinką ir jos ateities perspektyvas šiame regione. 

Forumo PROGRAMA Forumo PROGRAMA (192.70 KB

Registracijos mokestis: 375 Lt
Norintys dalyvauti turi registruotis internetinėje svetainėje www.energyforum.lt arba užpildyti Registracijos formą ir atsiųsti el. pašto adresu chamber@estcham.lt arba faksu (3705) 2780 201 iki gegužės 16 d. Vietų skaičius ribotas!

Daugiau informacijos apie renginį www.energyforum.lt

 

Kiti renginiai