PATIKSLINTA INFORMACIJA APIE COVID-19 BENDROVĖJE „KLAIPĖDOS ENERGIJA“

2020-09-17

AB „Klaipėdos energija“ 2020-09-16 pranešimas

Bendrovės duomenimis rugsėjo 16 dienai, koronaviruso infekcija patvirtinta iš viso jau 7 AB „Klaipėdos energija“ darbuotojams. Du atvejai nustatyti pavieniams asmenims, o likusieji – bendrovėje dirbantiems tų pačių šeimų nariams.

Visi darbuotojai, kuriems buvo patvirtinta koronavirusinė infekcija, yra saviizoliacijoje namuose, jiems neprireikė stacionarios medicininės pagalbos. Du iš jų nejaučia jokių ligos simptomų, net nebuvo pakilusi temperatūra. Vadovaujantis Nacionalinio visuomenės sveikatos centro specialistų rekomendacijomis, laukiama kol praeis būtinas 14 dienų terminas ir jiems bus atliktas pakartotinis testas.

Be minėtų 7 sergančių „Klaipėdos energijos“ darbuotojų dar 9 jų kolegos, turėję tiesioginį kontaktą, yra saviizoliacijoje.  

Beje, nuo pirmojo bendrovėje nustatyto COVID-19 atvejo jau praėjo dvi savaitės ir saviizoliacijoje buvusiems 7 darbuotojams įmonės sąskaita atliktas pakartotinis tyrimas. Visų 7 darbuotojų testo rezultatai yra neigiami, specialistai gali grįžti į darbovietę. 

Pagal bendrovės iš anksto pasiruoštą tvarką visos patalpos, kur dirbo ir lankėsi užsikrėtę asmenys, papildomai vėdinamos, dezinfekuojami paviršiai, darbo įrankiai, inventorius. Patekimas į AB „Klaipėdos energija“ padalinių patalpas yra kontroliuojamas termometrais, darbuotojams rekomenduojama dažniau matuotis temperatūrą, kad situacija dėl koronaviruso plitimo būtų nuolat stebima ir kontroliuojama.

AB „Klaipėdos energija“ administracija užtikrina, jog visi bendrovės padaliniai dirba įprastu ritmu. Klientų aptarnavimas Ryšininkų g. 11 Klaipėdoje nenutrauktas, tačiau rekomenduojama naudotis nuotoliniu aptarnavimu, E-paslaugomis. Lankantis Klientų aptarnavimo centre būtina dėvėti kaukes, dezinfekuoti rankas, bendraujant laikytis saugaus atstumo.

Daugiau AB „Klaipėdos energija” naujienų www.klenergija.lt