Paskutinė galimybė dalyvauti HORIZONTAS 2020: saugi, švari ir efektyviai naudojama energija kvietimuose

Data

27 vasario, 2020

Organizatorius

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kartu su Lietuvos energetikos institutu (LEI)

Vieta

Lietuvos energetikos institutas, Breslaujos g. 3 (Konferencijų salė, Ia.), Kaunas

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kartu su Lietuvos energetikos institutu (LEI) kviečia energetikos ir jos pažanga besidominčius tyrėjus, startuolius, įmones, savivaldybes ir suinteresuotą visuomenę dalyvauti renginyje „Paskutinė galimybė dalyvauti  HORIZONTAS 2020: saugi, švari ir efektyviai naudojama energija kvietimuose“, kuris įvyks š. m. vasario 27 dieną Kaune, Lietuvos energetikos institute, Breslaujos g. 3 (Konferencijų salė, Ia.). Jo metu MITA, LEI mokslininkai ir inovatoriai renginio dalyvius supažindins su būsimais ir dar galiojančiais programos H2020 kvietimais energetikos srityje, MITA parama paraiškų rengimui, naujais vystomais bei įgyvendintais įdomiais projektais, aptars, kokių šio sektoriaus naujovių galime tikėtis netolimoje ateityje. 

Kviečiame suskubti registruotis, nes dalyvavimas renginyje yra nemokamas, tačiau registracija būtina dėl riboto vietų skaičiaus.

Renginio programą rasite: https://mita.lrv.lt/lt/renginiai/paskutine-galimybe-dalyvauti-horizontas-2020-saugi-svari-ir-efektyviai-naudojama-energija-kvietimuose

Kiti renginiai