„Vilniaus energija” pakvietė vilniečius saugoti aplinką

2008-02-04

 
VE_logo.jpg
„Popieriaus gamyba iš medienos retina Lietuvos miškus ir teršia aplinką. Kviečiame savo klientus atsakingai pažvelgti į mus supančią aplinką ir bendromis jėgomis saugoti gamtą", – sakė „Vilniaus energijos" komercijos direktorius Rimantas Germanas. 

Per metus popierinių „Vilniaus energijos" sąskaitų gamybai ir vokams prireikia apie 20 tonų popieriaus. Šiam popieriaus kiekiui pagaminti vidutiniškai sunaudojama apie 480 medžių.

Informacija apie bendrovės iniciatyvą tausoti aplinką buvo išplatinta visiems „Vilniaus energijos" klientams kartu su gruodžio mėnesio sąskaitomis už šilumą. „Popierinės sąskaitos, kuriomis mūsų klientai informuojami apie atsiskaitymą už šildymą, tarnauja labai trumpai, o po to yra tiesiog išmetamos. Tą pačią informaciją patogu sužinoti internetu", – sakė R. Germanas.

Anot jo, atsisakyti „Vilniaus energijos" siunčiamos popierinės sąskaitos paprasta. Bendrovės klientams tereikia prisijungti prie „Vilniaus energijos" elektroninio aptarnavimo centro. Jis veikia adresu www.vilniaus-energija.lt.

Prie aplinkos saugojimo „Vilniaus energija" prisidės ne tik žodžiais. Baigiantis šildymo sezonui, pavasarį, bendrovė surengs medžių sodinimo akciją prie Lietuvos vaikų ir jaunimo centro, įsikūrusio Vilniuje šalia Konstitucijos prospekto.

„Vilniaus energija" priklauso didžiausiai Europoje energetikos paslaugų kompanijų grupei „Dalkia". Vilniaus centralizuoto šildymo sistemos kompanijai buvo išnuomotos 2002 metų vasario 1 dieną. „Dalkia" yra vienintelė Vakarų Europos energetikos įmonė, valdanti energetikos bendroves Lietuvoje.

Daugiau informacijos:

Nerijus Mikalajūnas
„Vilniaus energijos" atstovas spaudai,
+370 685 20513,
el. paštas: n.mikalajunas@litesko.lt

Kitos naujienos