Keeping the heat on in times of crisis – REPLACE Project – Final Conference – hybrid

Data

21 kovo, 2023

Organizatorius

REPLACE projektas

Vieta

Hybridinis

2023 m. kovo 21 d. (antradienį) 11:00-17:30 val. (LT laiku) vyks tarptautinis webinaras tema „Šilumos taupymas krizės metu – kaip pakeisti neefektyvias iškastinio šildymo sistemas“(“Keeping the heat on in times of crisis – How to replace inefficient fossil heating systems”)

Tai ES projekto  REPLACE baigiamoji konferencija, kurios metu bus diskutuojama kaip Europos vartotojus efektyviai aprūpinti šildymu ir vėsinimu, kad energijos tiekimas būtų ekonomiškas, lankstus, tvarus ir draugiškas klimatui. Šis renginys yra puiki proga sužinoti, kaip sudėtingomis rinkos sąlygomis Europoje galima paankstinti laipsnišką iškastinį kurą naudojančių šildymo sistemų atsisakymą,  kaip atsinaujinanti energija pastatuose gali prisidėti prie Europos energetikos žaliosios pertvarkos tikslų ir suteikti vartotojams daugiau galimybių renkantis energijos tiekimo būdą.

Renginys vyks anglų kalba, dalyvavimas nemokamas (būtina išankstinė registracija)

Programą pridedame, daugiau informacijos ir registraciją rasite adresu https://replace-project.eu/keeping-the-heat-on-in-times-of-crisis-replace-project-final-conference-hybrid/#more-5352

Kiti renginiai