Lietuvos Esri naudotojų konferencija

Data

27 balandžio, 2023

Organizatorius

Hnit-Baltic

Vieta

Vilnius Grand Resort

Lietuvos Esri naudotojų konferencija – didžiausias Lietuvos GIS bendruomenės renginys, organizuojamas 2023 m. balandžio 27-28 d. Vilnius Grand Resort (Ežeraičių km, Ežeraičių g. 2). Dalyvių dėmesiui – dvi dienos neužmirštamų įspūdžių apie Esri technologines naujoves ir geriausias GIS naudotojų patirtis, galimybė susitikti su kolegomis, pažangių organizacijų vadovais ir GIS profesionalais, naudingi patarimai, projektų apžvalga, GIS taikymų klausimai-atsakymai ir asmeninės konsultacijos.

Pagrindinis pranešėjas
Šiemet konferencijos pagrindinis pranešėjas – Andreas Lippold, Esri kompanijos 3D/SmartCities/AEC vyriausias produktų vadovas. Turėdamas daugiau nei 15 metų patirtį geoerdvinių duomenų srityje, Andreas formuoja ir įgyvendina Esri ir klientų Vokietijoje 3D/Digital Twin, duomenų modelių ir sprendimų kūrimo vizijas. Andreas atvyksta į Lietuvą pasidalinti savo sėkmingomis įžvalgomis ir patirtimi išmaniųjų miestų kūrime, taikymais architektūros, inžinerijos ir statybos (AEC) srityse!

Ankstyvoji registracija į konferenciją iki 2023 m. balandžio 7 d.

Visą informaciją apie dalyvavimo sąlygas, registraciją dalyviui ir registraciją pranešėjui rasite https://www.gisbaltic.eu/lt-lt/gis-renginiai/leuc

Kiti renginiai