Danfoss vebinaras „Šilumos punktų valdymo sąveika su centralizuotai tiekiama šiluma“

Data

16 balandžio, 2021

Organizatorius

Danfoss

Vieta

Nuotolinis

Balandžio 16 d. „Danfoss“ suorganizavo mokamąjį vebinarą, pavadinimu „Šilumos punktų valdymo sąveika su centralizuotai tiekiama šiluma“.

Danfoss atstovas Kęstutis Paulavičius kalbėjo apie slėgio perkryčio reguliavimą šilumos punktuose. Anot jo, slėgio perkryčio reguliavimas šilumos punkte – tai centralizuotai tiekiamos šilumos vartotojų subalansavimas tarpusavyje, šilumos paslaugos kokybės gerinimas, šilumos nuostolių mažinimas.

Slėgio kontrolė nepriklausomai pajungto šilumos punkto šildymo sistemoje yra paslaugos kokybės gerinimas, nes matomas neteisingai veikiančio išsiplėtimo indo darbas, padidinamas saugumas dėl užliejimo prevencijos, bei greičiau randamas cirkuliacinio siurblio gedimas.

Kolega iš Danfoss Gintaras Aleksiūnas pristatė galimą šilumos punktų valdymą ir duomenų surinkimą, naudojant Danfoss programą Leanheat Monitor(Enspire). Anot jo, tai galimybė optimizuojant šilumos punktų darbą, optimizuoti ir CŠT sistemą.

Pristatymo metu apžvelgti šilumokaičių gedimai ir jų priežastys, pateikti siūlymai, kaip to išvengti. Pristatyta nauja Danfoss šilumokaičių karta CoResist, jų privalumai, lyginant su įprastais variu lituotais šilumokaičiais.

Vebinaro vaizdo įrašą galite pamatyti Šilumos punktų valdymo sąveika su centralizuotai tiekiama šiluma – YouTube

PRANEŠIMAI:
1. Slėgio perkryčio reguliatoriai;
2. ECL310 slėgio kontrolė;
3. Sprendimas ateities CŠT sistemoms;
4. Šilumokaičiai