AB Vilniaus šilumos tinklai ir LNTPA pasirašė bendradarbiavimo sutartį – vieni kitiems padės kurti tvarų miestą

2023-06-09

Šaltinis: AB Vilniaus šilumos tinklų 2023 m. bnirželio 8 d. pranešimas.

Didžiausias šilumos ir karšto vandens tiekėjas AB Vilniaus šilumos tinklai (VŠT) birželio 7 dieną pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacija (LNTPA). Ši sutartis suteikia galimybę vystyti glaudesnį bendradarbiavimą ir leidžia efektyviau plėtoti modernius technologinius sprendimus, skatinančius tvarumą ir energijos vartojimo efektyvumą.

Bendradarbiavimas su LNTPA leis lengviau spręsti vystytojams kylančius klausimus ir siūlyti naudingiausius techninius sprendimus planuojamiems NT projektams. Turint šią informaciją, bus paprasčiau įtraukti šilumos tiekimo infrastruktūrą į planuojamas statybas, taip užtikrinant efektyvų ir optimalų energijos naudojimą naujuose pastatuose. Taip pat bendradarbiavimas suteiks galimybę diegti inovacijas ir vystyti tvarius projektus.

Visą straipsnį skaitykite https://chc.lt/lt/musu-veikla/naujienos/pranesimai-ziniasklaidai/13/ab-vilniaus-silumos-tinklai-ir-lntpa-pasirase-bendradarbiavimo-sutarti-vieni-kitiems-pades-kurti-tvaru-miesta:795