40-asis Euroheat&Power kongresas Vilniuje vyks nuotoliniu būdu

Data

03 gegužės, 2021

Organizatorius

Euroheat&Power su Lietuvos partneriais: LŠTA ir Go Vilnius

Vieta

Nuotoliniu būdu

21EHPcong – Pažymėkit datą savo kalendoriuje!

40-asis Euroheat&Power kongresas š.m. gegužės 3-5 dienomis Vilniuje (nuotoliniu būdu).
Pagrindiniai kongreso organizaciniai partneriai Lietuvoje: LŠTA ir Vilniaus miesto turizmo ir verslo plėtros agentūra „Go Vilnius“.

Į šį kas dvejus metus vykstantį renginį susirenka daugiau kaip 350 atstovų iš įvairių Europos ir kitų pasaulio šalių, aptariamos pastarojo laikmečio problemos, aktualios išvystytą centralizuotą šilumos ir vėsumos tiekimą turinčioms šalims. Kongrese dalyvauja ne tik centralizuoto šilumos tiekimo bendrovių vadovai ar specialistai, bet ir Europos Komisijos, bei daugelio šalių valstybinių bei savivaldybių įstaigų aukšto lygio pareigūnai, mokslininkai, investuotojai, įrangos gamintojai. Renginio metu vyksta tarptautinė paroda, teminiai seminarai, susitikimai, diskusijos, gamybos įmonių pristatymai, techninės išvykos į objektus, įvairūs visuomeniniai renginiai.

2021 m. gegužės 3-5 d. įvyksiantis aukščiausio lygio Europos šilumininkų kongresas bus naudingas Lietuvai, nes leis pasidalinti vertingiausia patirtimi. Užsienio  ekspertus labai domina mūsų technologinė patirtis, inovacijos, privataus ir viešojo sektoriaus bendradarbiavimas. Lietuvos šilumos ūkio rinkos dalyviai galės susipažinti su pažangių Skandinavijos ir kitų šalių šilumos tiekimo sistemų plėtojimo naujovėmis, užmegzti ryšius su šiuolaikinės įrangos gamintojais, vystytojais, o tai padės ateityje įgyvendinti naujus projektus, plačiau panaudojant aplinkos, saulės ir atliekų energiją.

Dėl pandeminės situacijos renginys vyks tik nuotoliniu būdu: 2021 m. gegužės 3–5 d. o taip pat ir vėliau kiekvieną ketvirtadienį iki liepos mėn. dedikuotos nuotolinės sesijos apie CŠT aktualijas.

RENGINIO PROGRAMA (spausti ČIA)

KODĖL VERTA DALYVAUTI 40-ajame „Euroheat & Power“ kongrese?

  • Dalyviai gaus prieigą prie tiesioginio ir pagal pareikalavimą skirto turinio, interaktyvių funkcijų ir lanksčios nuotolinių susitikimų platformos. Patogiam funkcionalumui pritaikytas skaitmeninės platformos pagrindinis puslapis padės Jums lengviau orientuotis renginio erdvėje, lyg iš tikrųjų būtumėt kongreso delegatas.

    Jums bus suteikta:
  • Prieiga prie visų tiesioginių kongreso sesijų;
  • Prieiga prie visų vaizdo įrašų mažiausiai 2 mėnesius po kongreso
  • Galimybė susisiekti su kitais dalyviais per kongreso platformą.
  • Dalyvauti tiesioginėse sesijose, užduoti klausimus ir išgirsti atsakymus
  • Susitikimų dienų metu turėti 1:1 formato vaizdo pokalbius su pranešėjais, kongreso dalyviais ir parodų dalyviais.

LŠTA yra Euroheat&Power narė nuo 2001 metų. Ši tarptautinė organizacija atstovauja savo narių interesus Europos Komisijos ir Parlamento veikloje, rengia įvairius patirties apsikeitimo renginius, platina technines rekomendacijas įvairiems šilumos tiekimo aspektams. Lietuvos šilumos tiekėjai aktyviai dalyvauja Euroheat&Power veikloje ir stengiasi pritaikyti gerąją praktiką savo įmonėse.
Daugiau informacijos apie renginį: www.ehpcongress.org

Pasiteiravimui: Ramunė Gurklienė el.p. ramune@lsta.lt; tel. 8-686-98627

Kiti renginiai