40-asis Euroheat&Power kongresas Vilniuje

Data

04 gegužės, 2021

Organizatorius

Euroheat&Power su Lietuvos partneriais: LŠTA ir Go Vilnius

Vieta

Vilnius, Lietuva

21EHPcong – Pažymėkit datą savo kalendoriuje!

https://www.ehpcongress.org/

2021 metų gegužės 3-5 dienomis Vilniuje vyks 40-asis Euroheat&Power kongresas. Pagrindiniai kongreso organizaciniai partneriai Lietuvoje: LŠTA ir Vilniaus miesto turizmo ir verslo plėtros agentūra „Go Vilnius“.

Į šį kas dvejus metus vykstantį renginį susirenka daugiau kaip 400 atstovų iš įvairių Europos ir kitų pasaulio šalių, aptariamos pastarojo laikmečio problemos, aktualios išvystytą centralizuotą šilumos ir vėsumos tiekimą turinčioms šalims. Kongrese dalyvauja ne tik centralizuoto šilumos tiekimo bendrovių vadovai ar specialistai, bet ir Europos Komisijos, bei daugelio šalių valstybinių bei savivaldybių įstaigų aukšto lygio pareigūnai, mokslininkai, investuotojai, įrangos gamintojai. Renginio metu vyksta tarptautinė paroda, teminiai seminarai, susitikimai, diskusijos, gamybos įmonių pristatymai, techninės išvykos į objektus, įvairus visuomeniniai renginiai.


2021 m. gegužės 3-5 d. įvyksiantis aukščiausio lygio Europos šilumininkų kongresas bus naudingas Lietuvai, nes leis pasidalinti vertingiausia patirtimi. Užsienio  ekspertus labai domina mūsų technologinė patirtis, inovacijos, privataus ir viešojo sektoriaus bendradarbiavimas. Lietuvos šilumos ūkio rinkos dalyviai galės susipažinti su pažangių Skandinavijos ir kitų šalių šilumos tiekimo sistemų plėtojimo naujovėmis, užmegzti ryšius su šiuolaikinės įrangos gamintojais, vystytojais, o tai padės ateityje įgyvendinti naujus projektus, plačiau panaudojant aplinkos, saulės ir atliekų energiją.

Euroheat&Power šiuo metu pradeda rengti kongreso programą ir prašo pateikti Lietuvos ekspertų aktualias temas, kurias norėtume, kad būtų įtrauktos į darbotvarkės turinį. Tai gali būti bet kokia aktualija, kuri iki šiol nebuvo svarstoma EHP renginiuose. Ieškomi sprendimai, įgyvendinant projektus ar problemos su kuriomis susiduriama kasdieninėje veikloje. Taip pat laukiami siūlymai dėl konkrečių pranešimų, jei norite pristatyti kongreso auditorijai savo istoriją, patirtį, naujoves, užpildykite apklausos formą: https://www.cvent.com/d/qnq2d8

LŠTA yra Euroheat&Power narė nuo 2001 metų. Ši tarptautinė organizacija atstovauja savo narių interesus Europos Komisijos ir Parlamento veikloje, rengia įvairius patirties apsikeitimo renginius, platina technines rekomendacijas įvairiems šilumos tiekimo aspektams. Lietuvos šilumos tiekėjai aktyviai dalyvauja Euroheat&Power veikloje ir stengiasi pritaikyti gerąją praktiką savo įmonėse.
Daugiau informacijos apie renginį: www.ehpcongress.org

Kiti renginiai