VŠT klientus aptarnaus naujame centre

2019-02-22

Vilniaus miesto savivaldybės įmonė Vilniaus šilumos tinklai (VŠT) nuo kovo 1 d. klientus aptarnaus moderniose patalpose, kurios įrengtos naujame verslo centre (Spaudos g. 6). Naują pastatą, esantį Viršuliškių ir Pilaitės mikrorajonų sankirtoje, VŠT pasirinko atsižvelgdama į patogias susisiekimo sąlygas ir galimybę gyventojams vienoje miesto vietoje susitvarkyti įvairius klausimus, susijusius su komunalinėmis paslaugomis. Į šį pastatą perskels ir dalis kitų VŠT padalinių, kurie iki šiol vykdė veiklą skirtingose sostinės lokacijose

Pasak VŠT generalinio direktoriaus Manto Buroko, KAC perkėlimas į kitas patalpas yra būtinas siekiant klientų aptarnavimo kokybės gerinimo bei įmonės kaštų optimizavimo. Kovo 1 d. baigs galioti VŠT nuomojamų patalpų Jočionių gatvėje sutartis, o įmonei priklausančius pastatus Smolensko gatvėje, kur šiuo metu yra Klientų aptarnavimo centras, ketinama parduoti aukcione.

„Džiaugiamės, kad jau greitai klientus galėsime aptarnauti modernioje, šiuolaikinius kokybės reikalavimus atitinkančioje aplinkoje. Be to, mūsų centro perkėlimas suteiks daugiau patogumo sostinės gyventojams ir įmonėms. Jiems nebereikės važiuoti į skirtingas vietas norint susitvarkyti įvairius komunalinių paslaugų reikalus, kadangi šalia mūsų naujo klientų aptarnavimo centro jie ras ir vandens, dujų bei elektros tiekėjus“, sako M. Burokas.

Persikėlus į naujas patalpas bus keičiamas ir VŠT klientų aptarnavimo centro darbo laikas – jis bus prailgintas iki 17 val. (dabar klientai aptarnaujami pirmadieniais–ketvirtadieniais 7.30–16.30 val., penktadieniais – iki 15.30 val.). Nuo kovo 1-osios klientai bus aptarnaujami VŠT centre visomis darbo dienomis nuo 7.30 iki 17.00 val.

Pasak VŠT klientų aptarnavimo centro vadovės Evelinos Černiavskajos, sprendimą prailginti aptarnavimo laiką bendrovė priėmė  atsižvelgdama į klientų poreikius. VŠT anksčiausiai atveria duris savo klientams – gyventojai centre gali susitvarkyti su šildymu susijusius reikalus iki savo darbo pradžios, daugeliui dirbančių žmonių tai yra labai aktualu.

„Nors esame lengvai pasiekiami nuolat plėtojamais nuotoliniais aptarnavimo kanalais, tikimės, kad lankstesnis darbo laikas padės klientams išspręsti rūpimus klausimus jiems patogiausiu būdu ir laiku“, – sako KAC vadovė. Jos teigimu, KAC darbo laiko prailginimas yra dar vienas žingsnis didinant klientų pasitenkinimą.

VŠT pagal šilumos vartotojų skaičių, kuris siekia per 200 tūkst., yra didžiausia šildymo paslaugas teikianti įmonė Lietuvoje. Per mėnesį VŠT klientų aptarnavimo centre apsilanko apie 1500 šilumos vartotojų. Didžioji klientų dalis naudojasi nuotolinio aptarnavimo kanalais. Informacija ir administravimo paslaugos teikiamos įmonės savitarnos svetainėje (savitarna.chc.lt), telefonu 1840 ir tinklapyje (www.chc.lt).

Daugiau informacijos VŠT pranešime spaudai

Kitos naujienos