Slapukais vadinami informacijos elementai, perkeliami iš interneto svetainės į jūsų kompiuterio standųjį diską. Tai nedideli informacijos failai, kurie leidžia interneto svetainėms išsaugoti ir vėl pasiekti informaciją apie naudotojo naršymo įpročius. Slapukus naudoja dauguma interneto svetainių, nes jie yra viena iš daugybės priemonių, kurios padeda pritaikyti interneto turinį prie naudotojų poreikių. Slapukai leidžia interneto svetainėms teikti prie naudotojų poreikių pritaikytas paslaugas (pavyzdžiui, įsimenant prisijungimo duomenis, išlaikant pirkinius pirkinių krepšelyje arba rodant tik konkretų naudotoją dominantį turinį).
Visuomenė kviečiama į diskusiją su eurokomisaru
2020 m. lapkričio 30 d. LR aplinkos ministerijos pranešimas
Europos Komisijos nario, atsakingo už aplinką, vandenynus ir žuvininkystę, Virginijaus Sinkevičiaus vardu Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje kviečia visus, kuriems rūpi švaresnė ir sveikesnė aplinka, penktadienį, gruodžio 4 d., 11. 30 val. į diskusiją apie ES aplinkosaugos iniciatyvas kovai su klimato kaita. Renginys bus transliuojamas internetu.
Numatoma aptarti Europos žaliojo kurso, Biologinės įvairovės strategijos, žiedinės ekonomikos, principo „be atliekų“ įgyvendinimą, pramonės indėlį sprendžiant aplinkosaugos ir klimato kaitos problemas, jūrų ir jų išteklių apsaugą bei atkūrimą ir kt. klausimus.
Diskusijoje kartu su Virginijumi Sinkevičiumi dalyvaus Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Vidmantas Janulevičius, Aplinkosaugos koalicijos pirmininkė Lina Paškevičiūtė ir „Urban Earth Lovers“ parduotuvės įkūrėja Laura Prievelytė-Juknė. Moderatorius – radijo ir televizijos laidų vedėjas Richardas Jonaitis.
Kitos naujienos

Jau antrus metus iš eilės „Klaipėdos energijos“ kolektyvas, bendradarbiaudamas su VĮ Valstybinių miškų urėdija, tęsia tradiciją – miško sodinimo šventę, į kurią noriai įsitraukia ir darbuotojų šeimos.
Daugiabučių namų bendrijos Lietuvoje ilgą laiką buvo laikomos idealiu būsto valdymo modeliu. Tikėta, kad bendrą turtą prižiūrėti pigiau, valdyti – demokratiškiau, o svarbiausia – patys gyventojai gali priimti naudingiausius ir jų interesus geriausiai atitinkančius sprendimus.
Atėjus pavasariui ir pasibaigus šildymo sezonui, apie šilumą imama galvoti vis rečiau. Tačiau mokslininkai primena – šiluma yra ne tik sezoninis poreikis, bet ir svarbus energijos resursas, kurį galima išsaugoti ir panaudoti tada, kai labiausiai reikia.