VILNIUS UŽDRAUDĖ ŠILDYTIS AKMENS ANGLIMI IR DURPIŲ BRIKETAIS: BAUDOS SIEKS IKI 600 EURŲ

2021-10-28

Šaltinis: 2021 m. spalio 27 d., www.delfi.lt, Edgaras Savickas

Draudimas individualių ir daugiabučių namų butų gyventojams kūrenti krosnis akmens anglimi ir durpių briketais įsigalios 2023 metais, o ne šiemet, kaip anksčiau buvo numačiusi Vilniaus miesto savivaldybė.

Dėl to trečiadienį posėdyje bendru sutarimu apsisprendė Vilniaus miesto taryba.

Kaip sakė klausimą pristatęs savivaldybės energetikos skyriaus vedėjas Ilja Karužis, pakeitimas pasiūlytas po to, kai projektas buvo apsvarstytas komitetuose. „Įvertinus komitetų pateiktus siūlymus dėl draudimo įsigaliojimo termino pakeitimo, rengėjai patikslino tarybos sprendimo projektą, išbraukiant pirmame punkte pateikimo stadijoje numatytą įsigaliojimo datą – nuo 2021 metų spalio 20 dienos. Bei papildė tarybos sprendimą trečiuoju punktu, kuriuo nustatoma draudimui šildymui kūrenti akmens anglį ir durpių briketus nuo 2023 metų birželio 1 dienos, valstybinio administravimo subjektams priėmus atitinkamus teisės aktus, draudžiančius kūrenimą akmens anglimi ir durpių briketais“, – sakė jis.

Visą straipsnį skaitykite – https://www.delfi.lt/verslas/energetika/vilnius-uzdraude-sildytis-akmens-anglimi-ir-durpiu-briketais-baudos-sieks-iki-600-euru.d?id=88534331