Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų rengiami mokymai tema „ES BENDROJO DUOMENŲ APSAUGOS REGLAMENTO PRAKTINIS ĮGYVENDINIMAS PO METŲ ĮSIGALIOJIMO”

Data

19 rugsėjo, 2019

Organizatorius

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai

Vieta

T. Kosciuškos g. 30, 01100 Vilnius

ES Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (toliau – BDAR) įsigaliojimas iškėlė aukštus duomenų tvarkymo ir jų apsaugos reikalavimus tiek duomenų valdytojams, tiek tvarkytojams, tvarkantiems specialių kategorijų asmens duomenis.
Jei tvarkote asmens duomenis, turite neišspręstų klausimų, seminaras skirtas kaip tik Jums!

Mokymus ves Raimonda Joskaudienė – Teisininkė, praktikė, ilgametė lektorė, parašiusi ne vieną knygą bei nuolat publikuojanti įvairius straipsnius, Lietuvos komercinio arbitražo arbitrė, teismo mediatorė. Kiekvienas dalyvis gaus atmintinę, dokumentų šablonus ir pasirengs praktinį veiksmų planą, kad galėtų tinkamai pasiruošti Bendrojo duomenų apsaugos reglamento įgyvendinimui.
Mokymai skirti: Vadovams, Teisininkams, Sekretoriams, Administracijos vadovams, Personalo vadovams, Administratorėms, Valstybės tarnautojams, IT specialistams, IT projektų vadovams ir visiems kitiems, dirbantiems su asmens duomenimis.

Informaciją apie REGISTRACIJĄ į mokymus, pagrindines mokymų TEMAS, mokymų KAINĄ ir kitą išsamią informaciją rasite Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų interneto svetainėje

Taip pat registruotis galite el. paštu: verslomokymai@cci.lt, mob. tel. 8 618 39102, 8 682 17056, (8-5) 233 57 58

Kiti renginiai