Slapukais vadinami informacijos elementai, perkeliami iš interneto svetainės į jūsų kompiuterio standųjį diską. Tai nedideli informacijos failai, kurie leidžia interneto svetainėms išsaugoti ir vėl pasiekti informaciją apie naudotojo naršymo įpročius. Slapukus naudoja dauguma interneto svetainių, nes jie yra viena iš daugybės priemonių, kurios padeda pritaikyti interneto turinį prie naudotojų poreikių. Slapukai leidžia interneto svetainėms teikti prie naudotojų poreikių pritaikytas paslaugas (pavyzdžiui, įsimenant prisijungimo duomenis, išlaikant pirkinius pirkinių krepšelyje arba rodant tik konkretų naudotoją dominantį turinį).
UAB „Marijampolės šilumos tinklai“ netrukus turės naują vadovą
Marijampolės savivaldybės pranešimas, 2025 m. vasario 17 d.
Penktadienį įvykusio konkurso metu komisija įvertino kandidatus, o daugiausia balsų surinkęs Ričardas Čėsna netrukus pradės eiti bendrovės direktoriaus pareigas.
Ričardas Čėsna yra kvalifikuotas statybos inžinierius, įgijęs vadybos ir verslo administravimo magistro laipsnį. Jo ilgametė darbo patirtis aprėpia įvairias vadovaujamas pozicijas: jis dirbo žemėtvarkos sektoriuje, dešimtmetį vadovavo vienam iš šalies bankų skyrių, o pastaruosius dešimt metų ėjo Kauno SĮ „Kapinių priežiūra“ direktoriaus pareigas. Per šį laikotarpį R. Čėsna įgijo vertingos strateginio valdymo bei infrastruktūros priežiūros organizavimo patirties.
Ričardui Čėsnai teks vadovauti įmonei itin svarbiu laikotarpiu. Nuo šių metų liepos mėnesio UAB „Marijampolės šilumos tinklai“ perims šilumos tiekėjo funkcijas, todėl teks užtikrinti sklandų šio proceso įgyvendinimą, efektyvų šilumos ūkio valdymą ir nuolatinį paslaugų kokybės savivaldybės gyventojams gerinimą.
Naujasis direktorius oficialiai pradės eiti pareigas, kai bus gauta Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pažyma.
Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius
Kitos naujienos
AB „Panevėžio energija“, orientuodamasi į tvarumą, vartotojų duomenų saugumą, siekdama mažinti sąskaitų ruošimo ir pristatymo įtaką šilumos kainoms, nuo 2025 m. liepos 1 d. atsisako popierinių sąskaitų teikimo centralizuoto šilumos tiekimo vartotojams Kėdainių rajono savivaldybėje.
Daugiabutis po renovacijos ne tik tampa energiškai efektyvus – gyvenimo komfortas jame taip pat žymiai pagerėja – tuo įsitikino Mažeikiuose, Pavenčių gatvėje, stovinčio devynaukščio 54-ių butų gyventojai.
30-ies metų šįmet sulaukęs Mažeikiuose, Pavenčių gatvėje stovintis devynaukštis šiandien ne tik energiškai efektyvus, tačiau ir daug komfortiškesnis gyventojams.

Gegužės 19-23 dienomis Lietuvoje lankėsi didelė Ukrainos šilumos tiekėjų, savivaldybių ir valdžios įstaigų atstovų grupė, kuri domėjosi mūsų šalies šilumos ūkio pertvarkos patirtimi, įstojimo į Europos Sąjungą (ES) poveikiu šilumos tiekimo organizavimui, susipažino su įdiegtomis naujausiomis technologijomis.