Teorinis ir praktinis seminaras „PRAKTINIS RIZIKŲ ANALIZĖS ATLIKIMO PRITAIKYMAS „

Data

26 rugsėjo, 2019

Vieta

Green Park viešbučio konferencijų salėje (Ukmergės g. 363, Vilniuje)

Vykdomos veiklos saugumas yra neatskiriama efektyviai dirbančių organizacijų valdymo užtikrinimo dalis. Norimas rezultatas pasiekiamas daug efektyviau, kai jis yra valdomas kaip procesas. Viena  fizinės apsaugos ir veiklos proceso valdymo dalių yra rizikų ir jų tarpusavio priklausomybės analizė bei įvertinimas. Analizuodami vykdomos veiklos rizikas, galime ryškiai sumažinti arba pašalinti neigiamą ekonominį poveikį, sumažinti nuostolius sutrikdant arba nutraukiant veiklą. Todėl užtikrinant veiklos saugumo valdymą bendradarbiavimas su visais IT, apsaugos, gamybiniais, paslaugų teikimą užtikrinančiais padaliniais turi būti koordinuojamas, naudojant efektyvias, veiksmingas priemones ir būtinas apsaugos priemones. Kiekvienas veiksmas atveda prie įvykio ir pasekmės, kurie gali tapti kaip potenciali teigiama galimybė kaip ir pavojus organizacijai.

Seminaras skirtas: Įmonių ir įstaigų vadovams, rizikų ir prevencijos padalinių specialistams, vidaus ir informacinių sistemų, kokybės vadybos auditoriams, darbuotojams atsakingiems už apsaugą, vidinę kontrolę.

Seminaras tiems, kurie nori sužinoti daugiau apie tai, kaip praktiškai ir metodiškai atlikti skirtingų rizikų analizes ir jų vertinimą.

Išsamesnę informaciją apie renginį bei registraciją rasite ČIA