Europos informacijos biure vyko diskusija apie suskystintų gamtinių dujų ir energetikos saugumą Europos ir Baltijos regione

Data

29 gegužės, 2015

Vieta

LR Seimo Europos informacijos biuras, Lietuva

„Energy Dialogue at Seimas" – tai diskusijų renginių ciklas, kuriame savo įžvalgomis ir idėjomis dalinosi energetikos sričių profesionalai iš Lietuvos ir kitų pasaulio šalių. Pirmosios konferencijos metu, kuri vyko šių metų kovą, dalyviai aptarė bendros Europos Sąjungos energijos rinką – jos reikšmę Europai, Lietuvai ir Baltijos regionui. Antrosios konferencijos tema – „Suskystintos gamtinės dujos ir energetinis saugumas: Europos ir Baltijos regiono padėtis ir perspektyvos".


Diskusijų forumas „Energy Dialogue at Seimas" – tai neeilinė galimybė konstruktyviam pokalbiui apie energetiką. Pagrindinė diskusijų ciklo užduotis – skatinti supratimą apie Europos Sąjungos energijos rinką, didinti bendradarbiavimą tarp valstybinių ir privačių energetikos sektoriaus subjektų.

Konferenciją organizavo LR Seimo Energetikos komisija kartu su Vokietijos ambasada Vilniuje, Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmais Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje (AHK), Lietuvos – Lenkijos prekybos rūmais, Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija, organizacija „Centrinės Europos energijos partneriai" (CEEP).

PRANEŠIMAS:
LNG IMPACT ON LITHUANIAN NATURAL GAS MARKET LNG IMPACT ON LITHUANIAN NATURAL GAS MARKET (1.29 MB)
Dominykas Tučkus,
LITGAS (Lietuva)