Apskrito stalo diskusija „Lietuvos energetinis saugumas: realijos ir iššūkiai“

Data

01 spalio, 2014

Organizatorius

Estijos ambasada Vilniuje kartu su Estijos prekybos rūmais Lietuvoje ir advokatų kontora VARUL

Vieta

Estijos ambasada, Mickevičiaus g.4a, Vilnius, Lietuva

Šiandien, Lietuva ieško optimaliausių būdų ir siekia, kaip efektyviausiai atskirti dujų gamybą ir perdavimo tinklus. Baltijos regione iškilo poreikis susieti dujų perdavimo tinklus su ES tinklais ir pateikti tinkamus dujų saugojimo pajėgumus siekiant užtikrinti tinkamą regioninį energetinį saugumą ir pritraukti didžiausią ekonominę naudą visoms dalyvaujančioms šalims. Pasiekta pusiausvyra tarp SGD ir gamtinių dujų turėtų sumažinti energijos kainas ir padidinti Lietuvos konkurencingumą.

Į diskusiją kviečiami kvalifikuoti sprendimų priėmėjai bei viešojo ir privataus sektoriaus specialistai, kurie savo profesinėje veikloje sukaupę vertingą patirtį ir pasižymi išsamiomis įžvalgomis apie dabartinius ir būsimus pokyčius dujų sektoriuje Lietuvoje bei Baltijos regione.

Renginio metu ekspertai iš banko sektoriaus ir įvairių energetikos bendrovių dalinsis savo įžvalgomis ir aptars šias temas:
• Ekonominė situacija regione
• Dujų strategija ir dujų rinkos Lietuvoje bei regione

Pranešimus skaitys: p. Žygimantas Mauricas, ekonomistas, Nordea Bank AB Lietuvos skyrius; p. Dominykas Tučkus, generalinis direktorius, LitGAS UAB; p. Saulius Bilys, generalinis direktorius, Amber Grid AB ir p. Haroldas Nausėda, generalinis direktorius, UAB GET Baltic bei advokatų kontoros Vinge KB (Švedija) atstovas.
Apskrito stalo diskusijai vadovaus p. Robert Juodka, advokatų kontoros VARUL vadovaujantis partneris, Estijos prekybos rūmų valdybos pirmininkas.

Diskusijos programa (317.31 KB)

Laikas: 2014 m. spalio 1 d. 15 val. (registracija nuo 14.30 val.)
Vieta: Estijos ambasada, Mickevičiaus g.4a, Vilnius
Kalba: lietuvių/anglų
Registracija: 75 Lt (21,72 €)
Estijos prekybos rūmų Lietuvoje nariams: 35 Lt (10,14 €)

Norinčius dalyvauti prašome užpildyti  registracijos formą ir atsiųsti el. pašto adresu chamber@estcham.lt arba faksu (+ 3705) 2780 201 iki rugsėjo 29 d.

Daugiau informacijos telefonu (+370 5) 2780 205.

Kiti renginiai