Slapukais vadinami informacijos elementai, perkeliami iš interneto svetainės į jūsų kompiuterio standųjį diską. Tai nedideli informacijos failai, kurie leidžia interneto svetainėms išsaugoti ir vėl pasiekti informaciją apie naudotojo naršymo įpročius. Slapukus naudoja dauguma interneto svetainių, nes jie yra viena iš daugybės priemonių, kurios padeda pritaikyti interneto turinį prie naudotojų poreikių. Slapukai leidžia interneto svetainėms teikti prie naudotojų poreikių pritaikytas paslaugas (pavyzdžiui, įsimenant prisijungimo duomenis, išlaikant pirkinius pirkinių krepšelyje arba rodant tik konkretų naudotoją dominantį turinį).
Bernotas & Dominas Glimstedt surengta diskusija „Šilumos energetikos sektoriaus pertvarkymas: esama situacija ir galimybės“
Data
22 gegužės, 2012Organizatorius
Bernotas & Dominas GlimstedtVieta
„Forum Palace”, Konstitucijos pr. 26, Vilnius, LietuvaDiskusijos tikslas – identifikuoti pagrindines šilumos energetikos sektoriaus problemas ir jas įvertinus, apsvarstyti alternatyvias šilumos energetikos sektoriaus raidos galimybes bei to skatinimo priemones, kurios turėtų būti įtvirtintos atnaujintoje nacionalinėje energetikos strategijoje bei jos įgyvendinimo planuose ir būduose.
Diskusijos PROGRAMA
DISKUSIJOJE SKAITYTI PRANEŠIMAI:
Šilumos energetikos sektorius dabartinė išteklių struktūra ir pagrindinės problemos (6.93 MB)
Vytautas Stasiūnas, Lietuvos šilumos tiekėjų asociacijos prezidentasŠilumos taupymas: būsto renovacija (1.51 MB)
Valdas Lukoševičius, Lietuvos energetikos konsultantų asociacijos prezidentasŠilumos ūkio pertvarkymo tikslai ir planuojami teisinio reguliavimo pokyčiai (266.88 KB)
Kęstutis Žilėnas, energetikos viceministrasŠilumos ūkio teisinis reguliavimas (76.92 KB)
Feliksas Miliutis „Bernotas ir Dominas GLIMSTEDT"Atsinaujinantys energetikos ištekliai šilumos energetikos sektoriuje: esama situacija ir perspektyvos (289.73 KB)
Martynas Nagevičius, UAB „COWI Lietuva" Aplinkosaugos ir energetikos padalinio direktorius
Bernotas & Dominas Glimstedt leidžiamų naujienų TEISĖS ŽINIOS gegužės mėnesio 1 numeris
Aktualūs 2012-05-22 straipsniai interneto vartuose DELFI:
Raginami pirkti naujus butus, užuot renovavus senus (34.00 KB) , tiesioginė nuoroda http://verslas.delfi.lt/realestate/raginami-pirkti-naujus-butus-uzuot-renovavus-senus.d?id=58768069;
Valstybė raginama imtis priverstinės renovacijos (37.50 KB), tiesioginė nuoroda http://verslas.delfi.lt/realestate/valstybe-raginama-imtis-priverstines-renovacijos.d?id=58768759;
Ignalinos savivaldybė ruošiasi skolintis 60-ies namų renovacijai (33.00 KB), tiesioginė nuoroda http://verslas.delfi.lt/realestate/ignalinos-savivaldybe-ruosiasi-skolintis-60-ies-namu-renovacijai.d?id=58769417.
Kiti renginiai

Šiauliai
LŠTA technikos vadovų ir specialistų susitikimas
LŠTA kartu su AB „Šiaulių energija“ sausio 26 d. Šiauliuose organizavo šilumos tiekimo įmonių technikos vadovų ir specialistų darbinį pasitarimą tema „Šilumos gamybos aktualijos ir perspektyvos“. Į renginį atvyko apie 70 šilumos tiekimo įmonių atstovų. Bendrovės Šiaulių energija specialistai dalyvius supažindino su įmonės pagrindinėje jėgainėje eksploatuojamais įrenginiais, atkreipė dėmesį į inovatyvius sprendimus, įdiegtus įmonėje, dalykiškai ir atvirai pasidalijo eksploatacijos patirtimi

Online
Vokietijos asociacijos AGFW INFO DIENOS
Tema „Centralizuoto šilumos tiekimo plėtra ir transformacija – nuo plano iki veiksmų“. Pranešėjai iš Vokietijos ir Europos pristatys esamus ir būsimus CŠT sektoriaus pokyčius. Sektoriaus atstovai ir politikai turės galimybę padiskutuoti, pasikeisti nuomonėmis.