Slapukais vadinami informacijos elementai, perkeliami iš interneto svetainės į jūsų kompiuterio standųjį diską. Tai nedideli informacijos failai, kurie leidžia interneto svetainėms išsaugoti ir vėl pasiekti informaciją apie naudotojo naršymo įpročius. Slapukus naudoja dauguma interneto svetainių, nes jie yra viena iš daugybės priemonių, kurios padeda pritaikyti interneto turinį prie naudotojų poreikių. Slapukai leidžia interneto svetainėms teikti prie naudotojų poreikių pritaikytas paslaugas (pavyzdžiui, įsimenant prisijungimo duomenis, išlaikant pirkinius pirkinių krepšelyje arba rodant tik konkretų naudotoją dominantį turinį).
Konferencija „POKYČIAI DECENTRALIZUOTO ŠILDYMO RINKOJE: savamokslių erą keičia valstybinis specialistų atestavimas“
Data
27 sausio, 2012Organizatorius
VšĮ Respublikinis energetikų mokymo centrasVieta
VšĮ Respublikinis energetikų mokymo centro konferencijų salė, Jeruzalės g. 21, Vilnius., LietuvaRenginys skirtas aptarti aktualiausiems ir neatidėliotiniems Atsinaujinančių Energetikos Šaltinių Įstatymo įgyvendinimo klausimams, tarp kurių svarbiausias: kaip bei kokiomis priemonėmis bus užtikrinama visų specialistų, dirbančių su šiais šaltiniais decentralizuotame šilumos ūkyje, kvalifikacija bei veiklos licencijavimas.
Renginio metu išgirsite aktualiausią kompetetingų valstybės institucijų bei verslo sektoriaus specialistų informaciją šiuo klausimu.
Renginio PROGRAMA
Konferencijos dalyvio indėlis padengiant renginio aptarnavimo sąnaudas 50 Lt + PVM
Dalyvių registracija: el. p. vinga.vasileviciute@remc.lt, tel. +37052697197, mob. +37061610401
Kiti renginiai

Šiauliai
LŠTA technikos vadovų ir specialistų susitikimas
LŠTA kartu su AB „Šiaulių energija“ sausio 26 d. Šiauliuose organizavo šilumos tiekimo įmonių technikos vadovų ir specialistų darbinį pasitarimą tema „Šilumos gamybos aktualijos ir perspektyvos“. Į renginį atvyko apie 70 šilumos tiekimo įmonių atstovų. Bendrovės Šiaulių energija specialistai dalyvius supažindino su įmonės pagrindinėje jėgainėje eksploatuojamais įrenginiais, atkreipė dėmesį į inovatyvius sprendimus, įdiegtus įmonėje, dalykiškai ir atvirai pasidalijo eksploatacijos patirtimi

Online
Vokietijos asociacijos AGFW INFO DIENOS
Tema „Centralizuoto šilumos tiekimo plėtra ir transformacija – nuo plano iki veiksmų“. Pranešėjai iš Vokietijos ir Europos pristatys esamus ir būsimus CŠT sektoriaus pokyčius. Sektoriaus atstovai ir politikai turės galimybę padiskutuoti, pasikeisti nuomonėmis.