Slapukais vadinami informacijos elementai, perkeliami iš interneto svetainės į jūsų kompiuterio standųjį diską. Tai nedideli informacijos failai, kurie leidžia interneto svetainėms išsaugoti ir vėl pasiekti informaciją apie naudotojo naršymo įpročius. Slapukus naudoja dauguma interneto svetainių, nes jie yra viena iš daugybės priemonių, kurios padeda pritaikyti interneto turinį prie naudotojų poreikių. Slapukai leidžia interneto svetainėms teikti prie naudotojų poreikių pritaikytas paslaugas (pavyzdžiui, įsimenant prisijungimo duomenis, išlaikant pirkinius pirkinių krepšelyje arba rodant tik konkretų naudotoją dominantį turinį).
Energetikos sektoriaus ekspertų šilumos ūkio probleminiams klausimams spręsti susitikimas
Data
18 balandžio, 2008Organizatorius
Lietuvos šilumos tiekėjų asociacijaVieta
Naugarduko g. 55a, Vilniuje, LietuvaŠ.m. balandžio 18 d. (penktadienį) 13.00 val. LŠTA organizavo Energetikos sektoriaus ekspertų šilumos ūkio probleminiams klausimams spręsti susitikimą.
Susitikimo dalyviai:
1. Galinis Arvydas (LEI Energetikos kompleksinių tyrimų laboratorija)
2. Kveselis Vaclovas (LEI Regionų energetikos plėtros laboratorija)
3. Lukoševičius Valdas (Lietuvos energijos konsultantų asociacija)
4. Nagevičius Martynas (Lietuvos energijos konsultantų asociacija)
5. Prieskienis Šarūnas (UAB "Termosistemų projektai")
6. Gudzinkas Juozas (KTU Šilumos ir atomo energetikos katedra)
7. Buinevičius Kęstutis (KTU Šilumos ir atomo energetikos katedra)
8. Šiupšinskas Giedrius (VGTU Šildymo ir vėdinimo katedra)
9. Stankevičius Vytautas (KTU Statybos ir architektūros institutas)
10. Katinas Antanas (Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija)
11. Urbonas Petras (LR Ūkio ministerija Elektros ir šilumos skyrius )
12. Pauša Kęstutis (VĮ Energetikos agentūra Energetikos plėtros skyrius)
13. Stasiūnas Vytautas (LŠTA)
14. Morkvėnas Romaldas (LŠTA)
Susitikimo tikslas – aptarti ir išskirti prioritetines šilumos ūkio sektoriaus problemas, kurias bendromis pastangomis su šilumos įmonių specialistais, mokslo institucijų ekspertais, valstybinių organizacijų atstovais būtų galima išspręsti.
Pranešimus skaitė:
Šilumos ūkio probleminės sritys, atliktos studijos (2001-2007 m.) (1.05 MB)
/Vytautas Stasiūnas, LŠTA/VĮ „Ignalinos atominė elektrinė" eksploatavimo nutraukimo pasekmių Lietuvos ekonominiam saugumui nuo 2010 m. įvertinimo studija (360.22 KB)
/Galinis Arvydas, LEI Energetikos kompleksinių tyrimų laboratorija/
Kiti renginiai

Šiauliai
LŠTA technikos vadovų ir specialistų susitikimas
LŠTA kartu su AB „Šiaulių energija“ sausio 26 d. Šiauliuose organizavo šilumos tiekimo įmonių technikos vadovų ir specialistų darbinį pasitarimą tema „Šilumos gamybos aktualijos ir perspektyvos“. Į renginį atvyko apie 70 šilumos tiekimo įmonių atstovų. Bendrovės Šiaulių energija specialistai dalyvius supažindino su įmonės pagrindinėje jėgainėje eksploatuojamais įrenginiais, atkreipė dėmesį į inovatyvius sprendimus, įdiegtus įmonėje, dalykiškai ir atvirai pasidalijo eksploatacijos patirtimi

Online
Vokietijos asociacijos AGFW INFO DIENOS
Tema „Centralizuoto šilumos tiekimo plėtra ir transformacija – nuo plano iki veiksmų“. Pranešėjai iš Vokietijos ir Europos pristatys esamus ir būsimus CŠT sektoriaus pokyčius. Sektoriaus atstovai ir politikai turės galimybę padiskutuoti, pasikeisti nuomonėmis.