Slapukais vadinami informacijos elementai, perkeliami iš interneto svetainės į jūsų kompiuterio standųjį diską. Tai nedideli informacijos failai, kurie leidžia interneto svetainėms išsaugoti ir vėl pasiekti informaciją apie naudotojo naršymo įpročius. Slapukus naudoja dauguma interneto svetainių, nes jie yra viena iš daugybės priemonių, kurios padeda pritaikyti interneto turinį prie naudotojų poreikių. Slapukai leidžia interneto svetainėms teikti prie naudotojų poreikių pritaikytas paslaugas (pavyzdžiui, įsimenant prisijungimo duomenis, išlaikant pirkinius pirkinių krepšelyje arba rodant tik konkretų naudotoją dominantį turinį).
Pasaulio energetikos tarybos vykdančioji asamblėja
Data
03 rugsėjo, 2006Organizatorius
WEC Estijos komitetasVieta
Taline, EstijaInformacijai: Emily Melton Tel: (+44 20) 7734 5996; Faks: (+44 20) 7734 5926; melton@worldenergy.org
Kiti renginiai

Šiauliai
LŠTA technikos vadovų ir specialistų susitikimas
LŠTA kartu su AB „Šiaulių energija“ sausio 26 d. Šiauliuose organizavo šilumos tiekimo įmonių technikos vadovų ir specialistų darbinį pasitarimą tema „Šilumos gamybos aktualijos ir perspektyvos“. Į renginį atvyko apie 70 šilumos tiekimo įmonių atstovų. Bendrovės Šiaulių energija specialistai dalyvius supažindino su įmonės pagrindinėje jėgainėje eksploatuojamais įrenginiais, atkreipė dėmesį į inovatyvius sprendimus, įdiegtus įmonėje, dalykiškai ir atvirai pasidalijo eksploatacijos patirtimi

Online
Vokietijos asociacijos AGFW INFO DIENOS
Tema „Centralizuoto šilumos tiekimo plėtra ir transformacija – nuo plano iki veiksmų“. Pranešėjai iš Vokietijos ir Europos pristatys esamus ir būsimus CŠT sektoriaus pokyčius. Sektoriaus atstovai ir politikai turės galimybę padiskutuoti, pasikeisti nuomonėmis.