Panevėžyje įsikūrusi įmonė „Meringas“ gamina ir montuoja mobilias konteinerines katilines

2023-11-24

Šaltinis: jp.lt

Panevėžyje, adresu Katkų g. 62 įsikūrusi automatizuotas mobilias konteinerines katilines gaminanti ir montuojanti įmonė „Meringas“ – maža, bet vykdanti didelius pramoninius darbus.

Šią savaitę įmonė pristatė 150 kw, kietu kuru – granulėmis, kūrenamą automatizuotą mobilią katilinę. Inovatyvus gaminys netrukus iškeliaus į Pakruojo rajono naujai įrenginėjamą sporto centrą. Panevėžiečių pagaminta katilinė šildys pastatą ir aprūpins karštu vandeniu.

Į šios konteinerinės katilinės pristatymą atvyko ir įmonės „Defro“ bei „Defro Baltic“ atstovai.

Šiuo metu ši bendrovė yra didžiausia kieto kuro šildymo katilų gamintoja Lenkijoje ir viena didžiausių Europoje.

Paklausa auga

Konteinerines automatizuotas mobilias katilines gaminančios įmonės „Meringas“ vadovas Jonas Kėdainis sako, kad konteinerinės katilinės Lietuvoje vis labiau populiarėja. Sutrikus karšto vandens ir šildymo tiekimo sistemai, sprogus šilumos trasai, tokios katilinės, tampa alternatyva, siekiant įstaigas ar namus apsaugoti nuo netikėtai ištikusios nelaimės, ypač žiemos metu.Panevėžyje įsikūrusi įmonė „Meringas“ gamina ir montuoja mobilias onteinerines katilines .

Mobilias katilines vis dažniau įsirengia įvairių miestų ir rajonų šilumos tinklai, gydymo įstaigos, SPA centrai, globos namai, mokyklos ar darželiai. Mobili katilinė galėtų gelbėti ir nuo karo kenčiantiems ukrainiečiams, kurie yra likę be karšto vandens ir šildymo.

„Katilinę galima pastatyti bet kur, tai – mobilus įrenginys. Be to, katilinė yra pilnai automatizuota, jai nereikalingas operatorius ir ji yra valdoma nuotoliniu būdu – telefonu, išmaniosios programėlės pagalba“, – automatizuotos katilinės privalumus vardino J. Kėdainis.

Pagal kiekvieno poreikį

Bendrovė „Meringas“ konteinerines katilines projektuoja ir gamina atsižvelgiant į klientų poreikius. Automatiškai veikiančiose katilinėse gali būti pasirenkama įrengiamų katilų galia, ji gali būti pritaikyta įvairių kuro rūšių deginimui. Kiekviena įmonėje pagaminta katilinė prieš pristatant į montavimo vietą yra išbandoma gamykloje.