Slapukais vadinami informacijos elementai, perkeliami iš interneto svetainės į jūsų kompiuterio standųjį diską. Tai nedideli informacijos failai, kurie leidžia interneto svetainėms išsaugoti ir vėl pasiekti informaciją apie naudotojo naršymo įpročius. Slapukus naudoja dauguma interneto svetainių, nes jie yra viena iš daugybės priemonių, kurios padeda pritaikyti interneto turinį prie naudotojų poreikių. Slapukai leidžia interneto svetainėms teikti prie naudotojų poreikių pritaikytas paslaugas (pavyzdžiui, įsimenant prisijungimo duomenis, išlaikant pirkinius pirkinių krepšelyje arba rodant tik konkretų naudotoją dominantį turinį).
Apskaitos prietaisų rodmenų suderinimo aktas
Kodėl aktas yra naudingas klientams?
Dažnai klientai įsigiję būstą ir atėję sudaryti elektros energijos, karšto/šalto vandens, šilumos ar dujų tiekimo sutarčių nežino nuo kokių rodmenų jie privalės mokėti. Nesant su būsto pardavėju suderintų rodmenų, būsto pirkėjas visada mokės nuo paskutinio pardavėjo apmokėto rodmens, kuris nebūtinai bus toks, kokį jį rado gyventi į naująjį būstą atėjęs klientas. Gavęs sąskaitą, naujasis gyventojas piktas ateina pas paslaugų tiekėjus ieškoti teisybės, tačiau, nesant raštiško rodmenų suderinimo, privalo sumokėti ir už buvusio gyventojo sunaudotą elektros energiją, vandenį, šilumą ar dujas. Todėl, siekiant išvengti galimų ginčų, AB "LESTO" parengė Apskaitos prietaisų rodmenų suderinimo aktą.
Daugiau informacijos rasite paspaudę šią tiesioginę nuorodą http://www.lesto.lt/lt/verslui/dokumentų-formos-sutarčių-sudarymui-keitimui.
Kitos naujienos

Į „Kauno energijos“ Petrašiūnų elektrinę atvežtas naujas įrenginys – skruberis, skirtas papildomai išvalyti iš katilų išeinančius dūmus ir atgauti dalį su dūmais į aplinką išeinančios šilumos.
LŠTA komentaras dėl LVAT sprendimo dėl šilumos punktų eksploatavimo ir aptarnavimo sąnaudų
Kovo mėnesio sąskaitos už šilumą bus vidutiniškai 4 proc. didesnės nei 2020-ųjų kovą. Atskiruose miestuose šis pokytis gali būti ir didesnis ar mažesnis dėl perskaičiuotų šilumos kainų.
Europos Komisija, reaguodama į COVID-19 sukeltas ekonomines ir socialines pasekmes, 2020 m. gegužės 20 d. pristatė Ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo priemonę, kuri finansuos valstybių narių struktūrines reformas ir skatins ūkio atsigavimą, prioritetą teikiant žaliajai ir skaitmeninei pertvarkai ir 2019-2020 m. Tarybos rekomendacijų įgyvendinimui.