Slapukais vadinami informacijos elementai, perkeliami iš interneto svetainės į jūsų kompiuterio standųjį diską. Tai nedideli informacijos failai, kurie leidžia interneto svetainėms išsaugoti ir vėl pasiekti informaciją apie naudotojo naršymo įpročius. Slapukus naudoja dauguma interneto svetainių, nes jie yra viena iš daugybės priemonių, kurios padeda pritaikyti interneto turinį prie naudotojų poreikių. Slapukai leidžia interneto svetainėms teikti prie naudotojų poreikių pritaikytas paslaugas (pavyzdžiui, įsimenant prisijungimo duomenis, išlaikant pirkinius pirkinių krepšelyje arba rodant tik konkretų naudotoją dominantį turinį).
A. JANUKONIS. KONSERVATORIŲ SUSTABDYTAS VILNIAUS PERĖJIMAS PRIE BIOKURO GRĮŽTA BUMERANGU
Tai – jokia naujiena. Įsipareigojimus šalis prisiėmė stodama į Europos Sąjungą.
Įgyvendinant šiuos Lietuvos įsipareigojimus, Prancūzijos kompanija „Dalkia" 2010 metais pateikė investicinį projektą Vilniui, kuriuo siūlė ne tik įvykdyti taršos reikalavimus, bet tuo pačiu sumažinti šilumos kainą – 60 proc. šilumos ūkyje vartojamų taršių ir brangių gamtinių dujų pakeisti vietiniu biokuru. „Dalkia" investicijas tuomet blokavo konservatorių partija. Jei ne ši A. Kubiliaus vadovaujamos partijos „iniciatyva", vilniečiai jau šiandien už šilumą galėtų mokėti apie 20 procentų pigiau.
Plačiau apie tai skaitykite pranešime KONSERVATORIŲ SUSTABDYTAS VILNIAUS PERĖJIMAS PRIE BIOKURO GRĮŽTA BUMERANGU, kurį taip pat rasite interneto svetainėje www.andriusjanukonis.lt, tiesioginė nuoroda http://www.andriusjanukonis.lt/konservatoriu-sustabdytas-vilniaus-perejimas-prie-biokuro-grizta-bumerangu/
Kitos naujienos
Šaltinis: www.lrt.lt, 2023 m. rugsėjo 21 d. Seimas grąžino iki 2020 m. birželio galiojusią tvarką, kai, skiriant gyventojams šildymo ir vandens šildymo išlaidų kompensacijas ar socialinę pašalpą, vertinamas gyventojų nuosavybės teise turimas turtas. Kelerius metus turtas nebuvo vertinamas siekiant sušvelninti socialines koronaviruso pandemijos pasekmes, o vėliau – apsaugoti nepasiturinčius gyventojus nuo infliacijos sukeltų neigiamų pasekmių […]

Artėjant šildymo sezonui labai svarbu tinkamai jam pasiruošti. AB „Šiaulių energija“ informuoja, jog visi Šiaulių miesto bei Šiaulių rajono pastatai, kurių šildymo ir karšto vandens sistemas prižiūri AB „Šiaulių energija“, yra paruošti 2023-2023 metų šildymo sezonui. O bendrijas bei namus administruojančias įmones, kurios dar nepasirūpino artėjančiu sezonu, raginame suskubti.
Seimas grąžino iki 2020 m. birželio galiojusią tvarką, kai, skiriant gyventojams šildymo ir vandens šildymo išlaidų kompensacijas ar socialinę pašalpą, vertinamas gyventojų nuosavybės teise turimas turtas.
Kada įjungti šildymą daugiabutyje – gali nuspręsti patys gyventojai. Tam reikia surinkti daugumos balsus (50 proc. + 1 gyv.) ir apie tokį sprendimą pastato valdytojas turi pranešti šilumos tiekėjui. Šis, ne vėliau kaip per 2 darbo dienas, duoda leidimą pastato valdytojui arba šildymo ir karšto vandens sistemos prižiūrėtojui įjungti šildymo sistemą, jeigu tam nėra svarbių kliūčių.