Slapukais vadinami informacijos elementai, perkeliami iš interneto svetainės į jūsų kompiuterio standųjį diską. Tai nedideli informacijos failai, kurie leidžia interneto svetainėms išsaugoti ir vėl pasiekti informaciją apie naudotojo naršymo įpročius. Slapukus naudoja dauguma interneto svetainių, nes jie yra viena iš daugybės priemonių, kurios padeda pritaikyti interneto turinį prie naudotojų poreikių. Slapukai leidžia interneto svetainėms teikti prie naudotojų poreikių pritaikytas paslaugas (pavyzdžiui, įsimenant prisijungimo duomenis, išlaikant pirkinius pirkinių krepšelyje arba rodant tik konkretų naudotoją dominantį turinį).
A. JANUKONIS. KONSERVATORIŲ SUSTABDYTAS VILNIAUS PERĖJIMAS PRIE BIOKURO GRĮŽTA BUMERANGU
Tai – jokia naujiena. Įsipareigojimus šalis prisiėmė stodama į Europos Sąjungą.
Įgyvendinant šiuos Lietuvos įsipareigojimus, Prancūzijos kompanija „Dalkia" 2010 metais pateikė investicinį projektą Vilniui, kuriuo siūlė ne tik įvykdyti taršos reikalavimus, bet tuo pačiu sumažinti šilumos kainą – 60 proc. šilumos ūkyje vartojamų taršių ir brangių gamtinių dujų pakeisti vietiniu biokuru. „Dalkia" investicijas tuomet blokavo konservatorių partija. Jei ne ši A. Kubiliaus vadovaujamos partijos „iniciatyva", vilniečiai jau šiandien už šilumą galėtų mokėti apie 20 procentų pigiau.
Plačiau apie tai skaitykite pranešime KONSERVATORIŲ SUSTABDYTAS VILNIAUS PERĖJIMAS PRIE BIOKURO GRĮŽTA BUMERANGU, kurį taip pat rasite interneto svetainėje www.andriusjanukonis.lt, tiesioginė nuoroda http://www.andriusjanukonis.lt/konservatoriu-sustabdytas-vilniaus-perejimas-prie-biokuro-grizta-bumerangu/
Kitos naujienos
Konkursas „Lietuvos metų gaminys 2024“ Mašinų ir prietaisų pramonės grupėje tapo reikšmingas įmonės „Kalvis“ istorijai.
Renovacijos istorija Lietuvoje prasidėjo dar XX a. pabaigoje, kai pirmieji daugiabučiai buvo modernizuojami dėl prastų šilumos izoliacijos savybių.
Šilumos gamybos ir tiekimo procesams reikia daug elektros. Siekdama mažinti šilumos kainą ir naudoti tvariai pagamintą elektrą, „Kauno energija“ išsikėlė strateginį tikslą visą savo veiklai reikalingą elektrą pasigaminti pati. Įmonės pastatų stogus jau dengia nuosavos saulės fotovoltinės elektrinės, o Petrašiūnų elektrinėje pradėjo veikti organinio Renkino ciklo (ORC) principu veikianti turbina. Inovacija leis per metus sutaupyti apie 400 tūkst. eurų.