Lietuvos šilumos tiekėjų asociacijos pranešimas spaudai „Vyriausybė nutyli realią padėtį Lietuvos elektrinėje Elektrėnuose”

2012-08-30

„A.Kubilius teigia, kad prieš kelerius metus šilumos tiekėjų pasiūlymas būtų suveikęs. Malonu girdėti, kad premjeras pripažįsta šilumininkų pasiūlymo racionalumą, tad kodėl Vyriausybė šio sprendimo neįgyvendino anksčiau? Taip pat kyla klausimas, kodėl Vyriausybė nežino, kad Lietuvos elektrinėje Elektrėnuose šiai dienai niekas nepakitę? Elektrėnuose šiuo metu nėra galimybės gaminti pigesnės elektros energijos, tačiau tiesa išlįs tik metų pabaigoje, kuomet Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija tvirtins elektros energijos kainą. Tai labai patogu šiai Vyriausybei – jos įgaliojimai jau bus pasibaigę ir už sprendimus nereikės atsakyti. Vartotojai, kaip visada, liks nukentėjusiųjų vietoje", – sakė LŠTA tarybos pirmininkas Andrius Janukonis.

A.Janukonis priminė, kad LŠTA pasiūlymą taupyti Lietuvos gyventojų pinigus perskirstant elektros energijos gamybos kvotas pateikė dar 2009 metais, tačiau tuomet valdantieji pasiūlymą atmetė remdamiesi tais pačiais argumentais, kaip ir dabar. 

Plačiau apie tai skaitykite LŠTA pranešime spaudai "Vyriausybė nutyli realią padėtį Lietuvos elektrinėje Elektrėnuose"

2009 m. gegužės 8 dienos LŠTA pasiūlymas taupyti Lietuvos gyventojų pinigus perskirstant elektros energijos gamybos kvotas, kurį valdantieji atmetė remdamiesi tais pačiais argumentais, kaip ir dabar.