Šilumos energetikos ekspertų PAREIŠKIMAS „dėl Lietuvos energetikos ministro A. Sekmoko paskelbtų planų atskirti centralizuotą šilumos gamybą, perdavimą ir skirstymą“

2012-06-05

Iki šiol buvo tikimasi, kad, galbūt, Energetikos ministerija ruošia racionalų ir pagrįstą centralizuoto šilumos tiekimo (CŠT) sektoriaus reformos planą, kuris padės išspręsti įsisenėjusias problemas ir pagerins šildymo ir karšto vandens prieinamumą Lietuvos gyventojams, kuriems ši problema yra daug aktualesnė negu tolimos perspektyvos strateginiai projektai. Deja, paskelbta informacija ne tik kelia nusivylimą, bet atrodo, kad gali būti vėl inicijuotos neapgalvotos reformos, kurios ne tik neduotų, kaip ir iki šiol, lauktų rezultatų, bet ir pažeistų vartotojų aprūpinimo šiluma techninius ir ekonominius pagrindus. Žmones, kurie šilumos ūkį pažįsta ne iš laikraščių, o daug metų realiai dirba šiame sektoriuje, tokie užmojai glumina ir todėl manome, kad būtina pareikšti savo nuomonę šiuo klausimu.

Plačiau apie tai skaitykite šilumos energetikos ekspertų pareiškime „Dėl Lietuvos energetikos ministro A. Sekmoko paskelbtų planų atskirti centralizuotą šilumos gamybą, perdavimą ir skirstymą“.

 

Kitos naujienos