Slapukais vadinami informacijos elementai, perkeliami iš interneto svetainės į jūsų kompiuterio standųjį diską. Tai nedideli informacijos failai, kurie leidžia interneto svetainėms išsaugoti ir vėl pasiekti informaciją apie naudotojo naršymo įpročius. Slapukus naudoja dauguma interneto svetainių, nes jie yra viena iš daugybės priemonių, kurios padeda pritaikyti interneto turinį prie naudotojų poreikių. Slapukai leidžia interneto svetainėms teikti prie naudotojų poreikių pritaikytas paslaugas (pavyzdžiui, įsimenant prisijungimo duomenis, išlaikant pirkinius pirkinių krepšelyje arba rodant tik konkretų naudotoją dominantį turinį).
Pasirašytas pareiškimas „Už tikrą energetinę Lietuvos nepriklausomybę!”
Š.m. sausio 3 d. trylikos
atsinaujinančių energijos išteklių ir
kitų susijusių asociacijų vadovai pasirašė pareiškimą „Už tikrą
energetinę Lietuvos nepriklausomybę!". Šis pareiškimas buvo pristatytas š.m. sausio 5 d. Lietuvos Respublikos
Seimo spaudos
konferencijų salėje, kurioje įvyko Seimo nario Jono Šimėno spaudos
konferencija „Kaip panaudoti Lietuvos išteklius nepriklausomos
energetikos sukūrimui".
Spaudos
konferencijoje dalyvavo:
Rymantas Juozaitis (Pasaulio energetikos
tarybos Lietuvos komiteto pirmininkas);
Vytautas Stasiūnas (Lietuvos šilumos tiekėjų
asociacijos prezidentas);
Remigijus Lapinskas (Lietuvos biomasės
energetikos asociacijos LITBIOMA prezidentas).
PAREIŠKIMAS "Už tikrą energetinę Lietuvos nepriklausomybę!"
Kitos naujienos
Didesnis elektros poreikis įvairiose srityse, daugiau energijos iš saulės ir vėjo, daugiau skaitmeninių sprendimų – tai tik keli iš gausybės didelių pokyčių energetikos sektoriuje.
Siekiant amortizuoti infliacijos pasekmes, mažinti skurdą ir socialinę atskirtį Vyriausybė pirmadienį patvirtino naujus socialinės paramos išmokų dydžius.
Regioninė Telšių ligoninė kartu su Telšių rajono pirminės sveikatos priežiūros centru šildomi iš autonominės katilinės, kurioje naudojamos dujos — dabar itin brangus kuras.

Reaguodama į Rusijos invazijos į Ukrainą sukeltus pasaulinės energijos rinkos sutrikimus, Europos Komisija pristatė planą RePowerEU, kuriame numato priemones, kaip pertvarkyti Europos energetikos sistemą, kad ji nebebūtų priklausoma nuo Rusijos iškastinio kuro, kuris naudojamas kaip ekonominis ir politinis ginklas ir iš Europos mokesčių mokėtojų kasmet pareikalauja beveik 100 mlrd. eurų bei padėtų įveikti klimato krizę.