„Klaipėdos energija“ parduos turto už 2,4 mln. eurų

2022-08-04

Šaltinis: 2020 m. rugpjūčio 3 d. www.delfi.lt

Bendrovė „Klaipėdos energija“ už pradinę 2,4 mln. eurų kainą aukcione pardavinės nebenaudojamus infrastruktūros objektus, statinius bei įrenginius.

Pasak „Klaipėdos energijos“ finansų direktoriaus Kęstučio Jonkaus, aukcione bus parduodamas įmonei nereikalingas ir nebenaudojamas, tačiau papildomų išlaidų reikalaudavęs turtas.

„Geležinkelio atšaka ir statiniai buvo naudojami, kai Lypkių katilinėje buvo deginamas mazutas. Šiuo metu katilinėje energija gaminama tik dujiniais ir biokuro katilais. Mazutas nebenaudojamas, įranga išmontuota. Bet nenaudojamą teritoriją reikia prižiūrėti, valyti, šienauti, saugoti, teikti kontroliuojančioms institucijoms ataskaitas. Tai yra papildomos finansinės išlaidos bendrovei“, – BNS komentavo K. Jonkus.

Portale evarzytines.lt nurodoma, jog įmonė parduoda privažiuojamą geležinkelio atšaką, geležinkelio estakadą, kuro siurblinę, priešgaisrinį ir mazuto rezervuarus ir kitus nekilnojamo turto objektus, taip pat juose esančius ar jiems priklausiusius išmontuotus įrengimus.

Parduodamas „Klaipėdos energijai“ priklausantis nekilnojamas turtas šiuo metu yra išnuomotas dviem privačioms įmonėms. Dalis objektų yra iš valstybės arba iš „LTG Infra“ nuomojamuose sklypuose.

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/verslas/energetika/klaipedos-energija-parduos-turto-uz-2-4-mln-euru.d?id=90891313