Kaune pradedamas šildymo sezonas

2020-10-14

2020 m. spalio 14 d. AB „Kauno energija” pranešimas

Kauno miesto savivaldybė š. m. spalio 15 dieną, ketvirtadienį, skelbia oficialią šildymo sezono pradžią. Miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2020-10-13 įsakyme Nr. A-3258 skelbiama, kad šildymo įjungimo darbai turi būti baigti per 5 kalendorines dienas nuo šildymo sezono pradžios.

Esant techninėms galimybėms ir suderinę su šilumos tiekėju, šilumos vartotojai, nepažeisdami teisės aktuose nustatytų higienos normų, gali patys nuspręsti dėl savo pastatų šildymo pradžios.

Pernai šildymo sezonas Kaune buvo pradėtas spalio 3–ąją dieną. Grafike parodytos pastarųjų keleto metų šildymo sezonų pradžios Kaune:

AB „Kauno energija“ nuolat pasirengusi tiekti šilumą vartotojams kada tik jie pageidauja. Bendrovė išlaiko šilumos tiekimo parametrus iki pat pastatų įvadų, tad šildymą įjungti galima bet kuriuo metu. Fiziškai šildymą įjungia ir parametrus sureguliuoja namo šildymo ir karšto vandens sistemų prižiūrėtojas.

AB „Kauno energija“ laiko būtinu priminti, kad iki šildymo sezono pradžios visi šilumos punktai turėjo būti parengti eksploatacijai ir privalo turėti parengties pasus.

Siekiant operatyviau ir kokybiškai pradėti šildyti gyventojų patalpas bei tinkamai sureguliuoti šildymą radiatoriuose, rekomenduojame kreiptis į Jūsų pastato administratorių arba į šildymo bei karšto vandens sistemų prižiūrėtoją. Didžiausių pastatus prižiūrinčių įmonių sąrašą bei kontaktus galite rasti čia: http://www.kaunoenergija.lt/bendroji-informacija/ka-daryti-ivykus-gedimui/.