Slapukais vadinami informacijos elementai, perkeliami iš interneto svetainės į jūsų kompiuterio standųjį diską. Tai nedideli informacijos failai, kurie leidžia interneto svetainėms išsaugoti ir vėl pasiekti informaciją apie naudotojo naršymo įpročius. Slapukus naudoja dauguma interneto svetainių, nes jie yra viena iš daugybės priemonių, kurios padeda pritaikyti interneto turinį prie naudotojų poreikių. Slapukai leidžia interneto svetainėms teikti prie naudotojų poreikių pritaikytas paslaugas (pavyzdžiui, įsimenant prisijungimo duomenis, išlaikant pirkinius pirkinių krepšelyje arba rodant tik konkretų naudotoją dominantį turinį).
ATŠAUKTA! 2020 Euroheat & Power konferencija
Data
09 birželio, 2020Organizatorius
Euroheat&PowerVieta
Sofitel Brussels Europe, Briuselyje (Belgija)
Visose sistemose, pradedant energetikos infrastruktūra ir baigiant daugiasluoksniais viešosios politikos mechanizmais, progresas yra lengvesnis, greitesnis ir pigesnis, kai visos dalys veikia harmoningai. Geriausias šios principo veikimo pavyzdys yra centralizuotas šilumos ir vėsumas tiekimas. 2020 metų EHP konferencija švęs prisijungimų galią.
Konferencijos tikslas – suburti šviesiausius protus iš politikos, pramonės ir mokslinių tyrimų sričių, kad apmąstytume, kaip CŠT per ateinančius metus gali tapti geriausia įmanoma savo versija.
Visą informaciją apie renginį rasite čia: 2020 EHP konferencija
Kviečiame dalyvauti: REGISTRACIJA
Kiti renginiai

Geteborgas, Švedija
Lietuvos, Latvijos ir Estijos šilumos asociacijų atstovai lankėsi Švedijoje: aptartos bendradarbiavimo galimybės
Š.m. kovo 8-9 d. Lietuvos, Latvijos ir Estijos šilumos teikėjų asociacijų atstovai lankėsi Švedijos mokslinių tyrimų institute RISE, Geteborge. Susitikimo metu pasidalinta kiekvienos šalies aktualijomis CŠT sektoriuje, planuojamais vystyti projektais, iššūkiais ir problemomis.
LR Seimo Konstitucijos salė
Konferencija „Kuo šildysimės ateinantį šildymo sezoną ir ateityje“
2023 m. balandžio 14 d. (penktadienį), 10 val. Seimo Konstitucijos salėje svetainė www.miskininkas.eu kartu su Seimo Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto pirmininku Ričardu Juška bei Aplinkos apsaugos komiteto nariu Romualdu Vaitkumi kviečia į konferenciją „Kuo šildysimės ateinantį šildymo sezoną ir ateityje“.

LR aplinkos ministerija (Jakšto g. 4, Vilnius) ir vaizdo transliacija
Vyks Lietuvos perėjimo prie žiedinės ekonomikos iki 2035 m. gairių projekto ir SPAV ataskaitos pristatymas
2023 m. kovo 27 d. vyks Aplinkos ministerijos parengto Lietuvos perėjimo prie žiedinės ekonomikos iki 2035 m. gairių projekto ir jo strateginio pasekmių aplinkai vertinimo (SPAV) ataskaitos viešas pristatymas.