UAB „DANFOSS” pranešimas spaudai „Paroda Super Namai 2023”

2023-09-19

UAB „Danfoss”, 2023 m. rugsėjo 19 d.

„Super Namai Paroda”, kuri vyks 2023 m. rugsėjo 29-ą – spalio 1-ą dienomis parodų centre ”Litexpo”, yra vienas iš didžiausių profesionalams ir vartotojams skirtų renginių Lietuvoje. Šiemet ”Danfoss” su dideliu ryžtu dalyvauja parodoje, pristatatydami savo inovatyvius ir energetiškai efektyvius sprendimus šildymui, o taip pat džiaugiamės galėdami būti Lietuvos Montuotojų Čempionato dalimi, sako UAB ”Danfoss” didmeninės prekybos vadovas Marius Žardalevičius.

Lietuvos Montuotojų Čempionatas – tai unikalus savo formatu renginys, kuris surenka profesionalius montuotojus iš visos šalies, ne tik susitikti, apsikeisti patirtimi, bet ir pasivaržyti.
Savaime suprantama, kad tikslas yra didinti montuotojų profesionalumą ir kompetenciją.
„Danfoss Užduotis” – tai kompleksiškas Icon2 sistemos sukonfigūravimas su automatiniu grindinio šildymo ir vėsinimo valdymu, kurią sprendžiantys dalyviai galės parodyti savo įgūdžius ir žinias, bei greitį ir tikslumą. Tad galėdami parodyti visą sistemą ”gyvai” – tikimės dėmėsio iš lankytojų mūsų stendams ir po varžybų, toliau dalinasi M.Žardalevičius. 

“Danfoss” kviečia visus besidominčius naujausiais išmaniais Šildymo ir Vėsinimo sprendiniais aplankyti ”Super Namai” parodą, bei stebėti „Montuotojų Čempionato” varžybas. Šie renginiai padės sužinoti kokie inovatyviausi sprendiniai pastatams diktuoja madas, kokie produktai padės sutaupyti energijos, neaukojant komforto bei susitikti su srities profesionalais ir tiesiai klausti patarimo vietoje.

Apie Danfoss: Danfoss yra pasaulyje žinomas inovatyvių ir efektyvių energetikos ir šilumos reguliavimo sprendimų gamintojas. Šiemet Danfoss švenčia 90 metų nuo įkūrimo dienos Danijoje ir 30 metų Lietuvoje. Tad Danfoss darbuotojai stende mielai pasidalins savo profesionalia patirtimi ir pastebėjimais jums rūpimais išmanių šildymo sistemų klausimais.

Daugiau informacijos apie Danfoss produktus ir paslaugas rasite svetainėje:  Pagrindinis puslapis | Danfoss

Pasiteiravimui, ar užklausimai žiniasklaidai: Danfoss@danfoss.lt

Renginys NEMOKAMAS.