Tarptautinis vebinaras „Next Generation: Sustainable Heating and Cooling“

Data

20 sausio, 2022

Organizatorius

TermoNet, SweHeat, Halmstad

Vieta

Zoom platforma

Sesija „Transform and Preserve Heating and Cooling“ (Transformuokite ir išsaugokite šildymą ir vėsinimą)

Šildymo ir vėsinimo sistemos nuolat veikiamos slėgio. Turime atsisakyti iškastinio kuro, dujų, anglies ir naftos, bei palaipsniui apriboti priklausomybę nuo kitų energijos išteklių, pavyzdžiui, biomasės, elektros ir atliekų. Šiame renginyje bus pristatyti nauji sprendimai derinant centralizuotą šildymą/vėsinimą, perteklinės šilumos surinkimą, šilumos siurblių ir geoterminės energijos kaupimą – kartu su išmaniuoju turto valdymu, išsaugant esamą šilumos tinklų perdavimo ir paskirstymo infrastruktūrą.

Renginio data: 2022 m. sausio 20 d. (ketvirtadienis)

Renginio laikas 10:00 – 11:30 val. (Lietuvos laiku). Vebinaras vyks anglų kalba, be vertimo į lietuvių kalbą.

Norėdami dalyvauti spauskite ZOOM prisijungimo nuorodą: https://hhse.
zoom.us/j/61179040037?pwd=OFRTVDRCblBiVUxKVDBsMmVz
YWk4QT09

Apie dalyvavimą praneškite el.paštu: info@sweheat.com (nurodant dalyvio vardą, pareigą, įmonę ir el.paštą).

Daugiau informacijos šiame lankstinuke: BSAM VEBINARAS

Programa:

  1. Įvadas SweHeat – Švedijos centralizuoto šilumos tiekimo tarybos ir Halmstado universiteto įžanginis žodis. Sistemos kontekstas, inovacijų ir Baltijos šalių išmaniojo CŠT turto valdymo elementai. Pranešėjas: Hakanas Knutssonas.
  2. Naujo tipo hibridinė sistema E.ON ectogrid™ – decentralizuota ateities energijos sistema: keičiamo dydžio ir energiją taupantis sprendimas, galintis pagaminti visą reikalingą šilumos ir vėsumos kiekį vienoje sistemoje. Žematemperatūrinis tiekimas, paskirstyti šilumos siurbliai, protarpinė atsinaujinanti energija ir jos kaupimas – E.ON ectogrid™ yra sprendimas, galintis padėti pasiekti nulinės emisijos lygį miesto kvartale, priemiesčiuose ar net visame mieste. Pranešėjai: Matsas Carselidas ir Jacobas Skogströmas
  3. Šilumos surinkimas – Alfa Laval pristato sprendimus, kaip surinkti šilumos perteklių, ypač iš sparčiai augančios duomenų centrų pramonės objektų. Alfa Laval yra pasaulinis šilumokaičių technologijų lyderis. Pranešėjas: Rolfas Jönssonas.
  4. Spendimai klientams su šilumos siurbliais „Nibe“ – į vartotoją orientuotos šildymo ir vėsinimo programos, tokioms kaip pastatų šilumos siurbliai, mikro stiprintuvai, akumuliatoriai, sąveikaujantys su CŠT sistemomis. Nibe yra pasaulinė decentralizuotų šildymo ir vėsinimo sprendimų lyderė. Pranešėjas: Martinas Forsenas.
  5. Šilumos kaupimas Rototec – geoterminės energijos kaupimo sprendimai. „Rototec“ yra pasaulinis geoterminio gręžimo technologijų lyderė. Pranešėjas: Björnas Thelinas.
  6. Nuspėjamoji priežiūra – pailginkite CŠT turto eksploatavimo laiką. Arne Jensen AB pristato naujausiais duomenimis pagrįstus nuspėjamosios ir prevencinės priežiūros sprendimus, užtikrinančius ilgesnę CŠT sistemų eksploataciją, išvengiant plyšimų. CŠT vamzdynai gali būti naudojami daugiau nei 100 metų. Pranešėjas: Paavo Persaud.
  7. Atnaujinkite vamzdžius neatkasdami -bendrovės Pressurized Pipe Relining AB (PPR) technologija požeminių CŠT vamzdynų eksploatavimo trukmės pratęsimui ir atnaujinimui, naudojant šiuolaikinius anglies pluošto kompozitus. Pranešėjas: Andreasas Martsmanas.
  8. Diskusija.

Kiti renginiai