Tarptautinio projekto „Upgrade DH“ baigiamoji konferencija „Towards efficient district heating and cooling in Europe“

Data

15 rugsėjo, 2021

Organizatorius

Upgrade DH projekto partneriai

Vieta

Nuotoliniu būdu

Kviečiame š.m. rugsėjo 15 d. dalyvauti tarptautinio projekto Upgrade DH baigiamojoje konferencijoje „Towards efficient district heating and cooling in Europe“  (“Link efektyvaus centralizuoto šilumos ir vėsumos tiekimo Europoje”)

Programą ir registracijos formą rasite ČIA (prisijungimo nuoroda bus atsiųsta užsiregistravus)
Renginys vyks anglų kalba (be vertimo į lietuvių k.)

Konferencijoje bus pristatyti ir aptarti pasiekti projekto rezultatai – geriausių modernizavimo priemonių ir įrankių  rinkiniai, konkretūs CŠT sistemų modernizavimo procesai, inicijuoti kiekvienoje tikslinėje projekto partnerio šalyje, „replication“ veikla kitose Europos šalių CŠT sistemose. Kaip žinia energetikoje  pereinamasis kelias niekada nebuvo sklandus, projekto metu taip pat susidūrėme su tam tikrais iššūkiais įgyvendindami CŠT sistemų tobulinimo techninius ir netechninius metodus demonstraciniuose (demo-cases) atvejuose, ieškodami tinkamo finansavimo ir verslo modelių bei stengdamiesi pagerinti visuomenės suvokimą apie CŠT veiklą.

Patirtis ir rekomendacijos CŠT šilumos ir vėsumos tinklų diegimo ar modernizavimo klausimais dalinis projekto partneriai iš Vokietijos, Danijos, Belgijos, Lietuvos, Bosnijos ir Hercegovinos.

Antroje seminaro dalyje,  dalyviai turės galimybę virtualiai aplankyti dvi kogeneracines jėgaines, veikiančias Berlyne ir Vilniuje.

LŠTA ir UAB „Šalčininkų šilumos tinklai“ yra šio tarptautinio projekto, vykdomo pagal ES bendrąją mokslinių tyrimų ir inovacijų programą „HORIZON 2020″, partneriai. Iš viso projekte dalyvauja 11 partnerių, iš Vokietijos, Belgijos, Danijos, Bosnijos ir Hercegovinos, Lietuvos, Kroatijos bei Italijos. „UpgradeDH” projektas siekia pagerinti centralizuotų šilumos tiekimo tinklų efektyvumą, teikiant paramą modernizuojant pasirinktus demonstracinius atvejus, kurių pasiekimus galima atkartoti visoje Europoje