Šventojoje įvyko populiarumo sulaukiančios pramonės darbuotojų šeimų sporto žaidynės

Data

11 birželio, 2022

Vieta

Šventoji

Birželio 11-12 dienomis Šventojoje, poilsio bazėje “Energetikas”, šurmuliavo tradicinės 26-osios Lietuvos pramonės darbuotojų šeimų sporto žaidynės, į kurias atvyko per 800 pramonės įmonių darbuotojų ir jų šeimų narių iš visos Lietuvos.

Žaidynėse dalyvavo 17 komandų iš šilumos ūkio, chemijos pramonės, energetikos, kitų įmonių. Į šį renginį atvyko ir delegacija iš Danijos profesinės sąjungos 3F – jos atstovai taip pat dalyvavo kai kuriose rungtyse.

Dalyviai rungėsi įvairiose individualiose ir komandinėse rungtyse: sportinės žūklės, rinktinių ir šeimų tinklinio, virvės traukimo, rąsto pjovimo, bėgimų įvairiose amžiaus grupėse, vaikų ir suaugusių kvadrato, kliūtinio bėgimo, estafečių, kt. Šiemet į žaidynes grįžo komandų pamėgtos rungtys: megakamuolys ir paplūdimio futbolas.  

Šiais metais geriausiai sekėsi „Achemos“ komandai – ji iškovojo 29 prizines vietas.
Antroji – UAB „Elektrėnų komunalinis ūkis“ komanda: ji iškovojo 25 prizines vietas.
Trečioji – AB „Kauno energija“ komanda (19 prizinių vietų).

Vakaro programoje – tautiški motyvai

Šeštadienį, 9 val., tradiciškai vyko žaidynių atidarymas. Dalyviai rikiavosi į iškilmingą eiseną, kurios akcentas – Ukrainos bei Lietuvos tautiniai simboliai. Taip buvo siekiama palaikyti Ukrainos darbuotojus ir visus žmones bei parodyti bendrystę su kariaujančia tauta.

Sveikinimo žodį tarė LPPSF pirmininkė Dalia Jakutavičė, Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos (LPSK) pirmininkė Inga Ruginienė, Lietuvos šilumos tikėjų asociacijos prezidentas Valdas Lukoševičius, Europos profesinių sąjungų konfederacijos (ETUC) atstovė Goda Neverauskaitė bei Danijos profesinės sąjungos 3F atstovas Jorgen Erik Kozak Nielsen.

Daugiau informacijos apie vykusį renginį bei akimirkas iš žaidynių rasite ČIA.

Kiti renginiai