Šildymo sistemos balansavimas

2022-05-13

Šaltinis: 2022 m. gegužės 12 d., ASA.lt

Kaip nešiltinant sienų sumažinti sąskaitas už šildymą? Sutvarkius ir patobulinus daugiabučio šildymo sistemą, į kurią investicija nėra didelė, galimi iki 30 proc. sutaupymai.

Šilumos energijos kainą gyventojams sudaro energijos kaina ir sunaudojamas jos kiekis. Kad būtų aiškiau, šildymo sistemą palyginkime su automobilio eksploatavimu. Norint visada turėti po ranka automobilį ir komfortiškai važinėti, reikia nusipirkti transporto priemonę ir įsipilti kuro. Automobilis, kaip ir šildymo sistema, yra vienkartinė investicija. Kuro kaina – kintantis dydis, vartotojai įtakos tam iš esmės neturi. Bet mes galime automobilį prižiūrėti taip, kad jis naudotų kuo mažiau kuro. Taip ir su šildymo sistema. Skirtumas tas, kad automobilį nuolat prižiūrime patys: važiuojame į servisą, keičiame tepalus, padangas, balansuojame ratus ir kt. Visos tos priemonės prisideda prie taupaus kuro naudojimo.

Visą straipsnį skaitykite https://lt.lt.allconstructions.com/portal/categories/173/1/0/1/article/19465/sildymo-sistemos-balansavimas