Šildymo sezonas: šilumos kaina viena mažiausių, mažėja skolininkų

2020-11-04

Šilutės naujienos

UAB „Šilutės šilumos tinklai“ direktorius Vaidas Mačiulis pradžiugins visus savo įmonės klientus – šilumos gavėjus: tarp keturiasdešimties Lietuvoje veikiančių centralizuotos šilumos tiekėjų, šilutiškių pagaminamos šilumos kaina yra viena mažiausių – šiuo metu siekia 4,15 ct už 1 kWh.

Tokią visiems palankią kainą patvirtina ir tas faktas, kad jau keli metai visi Šilutėje atsidarantys prekybos centrai noriai jungiasi prie „Šilutės šilumos tinklų” katilinės ir perka įmonės šilumą.

Įpareigojimus įvykdė ir laukia patikslinimų

Pasak direktoriaus V. Mačiulio, prieš daugiau nei tris metus Valstybinė energetikos reguliavimo tarnyba „Šilutės šilumos tinklus“ buvo įpareigojusi sugrąžinti paslaugos vartotojams, jų manymu, gautą pelną dėl netiksliai paskaičiuotos kainos.

Taigi, per trejus metus „Šilutės šilumos tinklai“ įvykdė įpareigojimą ir jau pusmetį laukia, kad šildymo kaina bus paskaičiuota iš naujo. Dabar V. Mačiulis įsitikinęs, kad vartotojams palanki kaina nebus pakeista iki pat pavasario. Užtat šilumos tiekimo įmonė dėl nelabai tikslios paslaugų kainos per trejus metus jau turi apie pusės mln. Eur nuostolį.

Plačiau apie tai skaitykite Šilutės naujienose arba ČIA.