Suomijos nacionalinės šilumos tiekimo programos organizuojama pažintinė išvyka „SUOMIJOS ŠILDYMO TINKLŲ SAFARI“

Data

28 sausio, 2014

Organizatorius

Finpro atstovas Lietuvoje

Vieta

Suomija

Suomijos nacionalinė šildymo tinklų programa yra remiama Suomijos darbo ir ekonomikos ministerijos bei Suomijos energetikos pramonės. Šios programos tikslas yra užmegzti strateginį bendradarbiavimą tarp Suomijos ir užsienio kompanijų bei valstybės institucijų, siekiant pristatyti šios srities technologijas ir ekspertų žinias tarptautiniu mastu. Suomijos nacionalinė šildymo tinklų programa kviečia Lietuvos įmonių ir valstybės institucijų atstovus:

  • Susipažinti su Suomijos šildymo tinklų darbu, vykdant pelningą veiklą nereguliuojamoje rinkoje
  • Dalyvauti išvykose į įmones ir susipažinti su funkcionuojančiomis pažangiomis technologijomis
  • Apsikeisti idėjomis ir nuomonėmis su geriausiais Suomijos šilumos tinklų ekspertais ir atrasti sprendimus saviems iššūkiams

Kvietimas - Suomijos nacionalinė šilumos tinklų programa 2014 01 28-31.pdf Kvietimas – Suomijos nacionalinė šilumos tinklų programa 2014 01 28-31.pdf (165.59 KB)

Registracija ir kontaktai:
Galutinė dalyvių registracijos data yra 2013 m. gruodžio 20 d. Prašome pranešti apie savo dalyvavimą iki aukščiau nurodytos datos elektroniniu paštu: vytautas.adomaitis@finpro.fi. Visais klausimais, susijusiais su šia išvyka ir programa prašome teirautis telefonu +370 685 31959, Vytautas Adomaitis. 

 

Kiti renginiai