Seime rengiama konferencija „Fotoelektra ir kiti atsinaujinantys energijos šaltiniai Lietuvoje ir pasaulyje“

Data

19 rugsėjo, 2013

Vieta

LR Seimas, Lietuva

Pagrindinis konferencijos tikslas yra pakviesti politikus, verslo ir pramonės, mokslo bei visuomenės atstovus aptarti fotoelektros ir kitų atsinaujinančių energijos šaltinių perspektyvas, aptarti Europos šalių patirtį plėtojant saulės energetiką ir apsvarstyti galimas strategijas, kaip skatinti atsinaujinančios energijos vartojimą, o taip pat suformuoti siūlymus Vyriausybei dėl saulės energetikos vystymo strategijos Lietuvoje.

Konferenciją organizuoja VšĮ „Perspektyvinių technologijų taikomųjų tyrimų institutas", kuris yra Lietuvos Fotoelektros technologijų klasterio koordinatorius.

Konferencijoje pranešimus skaitys Europos Komisijos ir Europos bei Lietuvos fotoelektros pramonės asociacijos atstovai. Ypatingą konferencijos dalyvių dėmesį turėtų sukelti Danijos energetikos ministro Martin Lidegaard pranešimas, nes ši šalis yra panašioje klimatinėje juostoje, tačiau turi ambicingiausius Europoje planus dėl atsinaujinančios energetikos plėtros.

Konferencijos vieta:
10.00-12.30 sesija „Atsinaujinantys energijos šaltiniai pasaulyje", Seimo III rūmų Konferencijų salė.
14.00-16.30 sesija „Lietuvos Fotoelektros sektoriaus vystymosi perspektyvos", Seimo III rūmų Europos informacijos biuras.

Išsami konferencijos PROGRAMA.

 

Kiti renginiai