Slapukais vadinami informacijos elementai, perkeliami iš interneto svetainės į jūsų kompiuterio standųjį diską. Tai nedideli informacijos failai, kurie leidžia interneto svetainėms išsaugoti ir vėl pasiekti informaciją apie naudotojo naršymo įpročius. Slapukus naudoja dauguma interneto svetainių, nes jie yra viena iš daugybės priemonių, kurios padeda pritaikyti interneto turinį prie naudotojų poreikių. Slapukai leidžia interneto svetainėms teikti prie naudotojų poreikių pritaikytas paslaugas (pavyzdžiui, įsimenant prisijungimo duomenis, išlaikant pirkinius pirkinių krepšelyje arba rodant tik konkretų naudotoją dominantį turinį).
Seminaras / dialogas „Energetinis pastatų renovavimas (modernios technologijos, galimybės ir nuaji sprendimai)
Data
07 gruodžio, 2010Organizatorius
Danijos Karalystės Ambasada ir Danijos kompanija „Danfoss“Vieta
Danijos Karalystės Ambasada, T.Kosciuškos g. 36, Vilnius, LietuvaAtsižvelgdama į tai, Danijos Karalystės Ambasada kartu su Danfoss dukterine kompanija Lietuvoje organizavo seminarą/dialogą, kuriame dalyviai buvo supažindinti su Danfoss pasiekimais bei konkrečiais sprendimais, buvo pateikti pavyzdžiai šioje srityje.
PRANEŠIMŲ MEDŽIAGA
Danfoss – energijos efektyvumo centras: sprendimai, iššūkiai, galimybės. (4.42 MB)
Juha Vaananen. Pardavimų direktorius Baltijos šalyse, Danfoss UAB generalinis direktoriusDaugiabučių pastatų šilumos efektyvumo gerinimas (4.75 MB)
Darius Gagys. Pardavimo Lietuvoje vadovas, Danfoss UABKaršto vandens sistemos. Terminis balansavimas, dezinfekcija ir temperatūros registravimas (7.75 MB)
Andrius Timofejevas. Projektų vadovas, Danfoss UABPatobulinkite savo vienvamzdę šildymo sistemą (14.44 MB)
Andrius Timofejevas. Projektų vadovas, Danfoss UAB
Kiti renginiai
Lietuvos mokslų akademija
TARPTAUTINĖ KONFERENCIJA „NAUJOS BRANDUOLINIŲ REAKTORIŲ TENDENCIJOS: MAŽIEJI MODULINIAI REAKTORIAI. PIRMAUJANČIŲ ŠALIŲ IR KŪRĖJŲ PATIRTIS“
2023 m. birželio 15 d., vyks tarptautinė konferencija „Naujos branduolinių reaktorių tendencijos: Mažieji moduliniai reaktoriai. Pirmaujančių šalių ir kūrėjų patirtis“, kurią organizuoja Lietuvos branduolinės energetikos asociacija (LBEA) ir Lietuvos mokslų akademija (LMA).