Nuotolinė konferencija „Statybos kodeksas – mažiau reguliavimo, daugiau galimybių“

Data

10 gruodžio, 2021

Organizatorius

LR aplinkos ministerija kartu su Mykolo Romerio universitetu

Vieta

Nuotoliniu būdu

2021 m. gruodžio 10 d. organizuojama nuotolinė konferencija „Statybos kodeksas – mažiau reguliavimo, daugiau galimybių“. Konferenciją organizuoja Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija kartu su Mykolo Romerio universitetu.

Statybos sektorius užima svarbią vietą valstybės ekonomikos struktūroje ir nuolat vystosi, kinta. Statybos sektoriaus dalyviai reiškia pastebėjimus, kad statybų proceso normavimas yra pernelyg detalus, nedraugiškas vartotojui. Dėl to kyla diskusijų, ar nevertėtų kodifikuoti statybos sritį reglamentuojančių teisės aktų, taip susisteminant ir kokybiškai peržiūrint šiuo metu esantį teisinį reguliavimą. 

Ši konferencija yra skirta aptarti esamą statybos sektoriaus teisinio reguliavimo situaciją Lietuvoje, apibendrinti užsienio šalių tendencijas bei pristatyti siūlomas statybos sektoriaus teisinio reguliavimo pokyčio Lietuvoje alternatyvas. 

Konferencijoje dalyvaus įvairių profesijų atstovai, dirbantys su statybos procesų teisiniu reguliavimu. Pranešimus skaitys Lietuvos architektų rūmų, Vilniaus miesto ir Kauno rajono savivaldybių atstovai, Mykolo Romerio universiteto ir Vilniaus Gedimino Technikos universiteto mokslininkai, teisininkai ir kiti. 

Konferencijoje pranešėjai pristatys ir bus nagrinėjami pastarojo meto statybos sektoriaus pokyčiai, iššūkiai ir tendencijos. 

Konferencijos PROGRAMA

Konferencija vyks nuotoliniu būdu ir bus transliuojama „Youtube“ (nuoroda į šią transliaciją bus paskelbta ir atsiųsta atskirai). 

Pageidaujančius prisijungti prie diskusijų, vyksiančių po kiekvienos konferencijos dalies pranešimų, reikia registruotis iš anksto. 
Užsiregistravusiems čia, prisijungimo nuoroda bus atsiųsta likus vienai dienai iki renginio.

LR aplinkos ministerijos informacija apie konferenciją.