Lietuvos ir Lenkijos misija – gerosios praktikos mainai biomasės energetikoje

Data

04 birželio, 2019

Organizatorius

LITBIOMA

Vieta

Lenkijos Respublikos ambasada Vilniuje (Šv. Jono g. 3, Vilnius)

Š. m. birželio 4 d. įvyks renginys: „Lietuvos ir Lenkijos Misija – gerosios praktikos mainai biomasės energetikoje“. Ši misija yra inicijuota Pasaulio biomasės energetikos asociacijos, Asociacijos LITBIOMA, globojama Lietuvos Respublikos bei Lenkijos Respublikos energetikos ministerijų. Renginio partneriai –  Lenkijos Respublikos ambasada bei Lenkijos ir Lietuvos prekybos rūmai.

Renginio dalyviai:
1. Lietuvos biomasės energetikos technologijų gamintojai, šilumos tiekimo įmonės, energetikos ekspertai bei aukščiausio lygio šalies pareigūnai rengiantys ir užtikrinantys sėkmingą Lietuvos energetikos strategijos įgyvendinimą.
2. Lenkijos Energetikos ministerijos vadovybė, miestų merai, energetikos ekspertai bei suinteresuoti verslo subjektai.

Žemiau galite atsisiųsti kvietimus ir informaciją apie renginį (anglų bei lenkų kalbomis). Kviečiame registruotis ir dalyvauti, o taip pat informuoti partnerius ir kolegas iš Lietuvos ir Lenkijos, kuriems šis renginys gali būti įdomus.

Renginyje bus sinchroninis lietuvių – lenkų vertimas.

Norint dalyvauti yra privaloma registruotis iki š. m. gegužės 30 d. (į ambasadą dalyviai pateks tik pagal iš anksto suderintą sąrašą) el. p. egle.tauraite@biokuras.lt

Kvietimas ir programa anglų kalba

Kvietimas ir programa lenkų kalba